Štípe ma v rozkroku, mám to cele červene a lupe sa mi koža

Príspevok v téme: Štípe ma v rozkroku, mám to cele červene a lupe sa mi koža
nikuska87

dobry den..mam jeden problem..v minuly tyzden som dostala menzes a strašne ma svrbelo medzi nohami..myslela som si že to nejak prejde že sa to len podraždilo od vlošky,..no potom ako mi už skončilo mam to cele červene aj koža sa mi pomaly dava dole.. :( :( davala som si nato taky baby krém camilkový aj v harmančekovom čaji obklady,kedysi to moja mamka ma učila ked som bola mala,myslela som si že je to zapalene,...ale toto už dosť boli..mám len 14 rokov neviem čo to može byť mamke sa to bojim povedať lebo to zas bude veda a tak..chcem skusiť čo mi poradite.. :) díky ludia ale prosim len važne odpovede nie nejake srandy.. :))

20nova20

ahojte, viem, že téma je stará už pár rokov, ale chcela by som sa spýtať, či ti ten canesten krém pomohol.. Mám rovnaký problém, tiež som mala menzes a svrbelo a štípalo ma v rozkroku. Teraz keď mi už skončil stále tam mám veľké červené fľaky, ktoré sa šúpajú. Natierala som si to canesten krémom asi 3 dni a zatedy nič, už som skúšala aj mastičku na zapareniny a takisto nič.