zmena zdravotnej poistovne

soytea

ja odchadzam z VsZP do Dovery. V mojom okoli spokojnost.. najviac pochvalovali rychle jednanie s klientom a minimalne cakania na vysetrenia, zakroky a pod. Samozrejme aj z pohladu lekara..bude asi radsej (a kvalitnejsie!) osetrovat pacientov za ktoreho dostane viac = Dovera. Union neviem, ale odradza ma ze ma len cez 300 000 klientov, dovera niekolkonasobne viac.

doubledog

ja som velmi spokojny s Unionom, v jednom konkretnom pripade som zistil, ze oproti inej poistovni je o dost lepsia.
az som bol prekvapeny, ake su rozdiely v tom, co preplacaju.

Barborka27

Laurinka tak urob nejake mini promo preco sa prestahovat do Unionky? ja tiez zvazujem, tak by som chcela ziskat info priamo z prvej ruky :) vdaka

Laurina22

Jajaja pokial ja viem,taketo staznosti zatial neregistrujeme.

Mate,pokial nie si chory,tak je naozaj jedno,v akej poistovni si.Ale ak mas cakat na osetrenie 2 mesiace,neviem,ci budes mat podobny nazor.

jajaja295.

stalo sa vam uz niekomu, ze patrite k union poistovni a uz mal lekar precerpany limit, tak vas neosetril? sama som v dovere a chcela by som sa dat prepoistit do poistovne union...

lochness

my sme doteraz mali doveru a menime ju za union... mame posielali dake vyhrazky ze nema zaplatenu zdravotku za iste obdobie ked bola normalne zamestnana a zamestnavatel platil, potom tusim uznali chybu, bordelari... a u lekarov nam casto nechcu doveru akceptovat, tak ideme do unionu

ververka

ja tiez rozmyslam skor nad Unionom. Len ma zaujimali skor konkretne situacie problemov alebo prijemnych prekvapeni :)