zmena zdravotnej poistovne

DavidNR

Tak to je dost blbe :D

Lebo ja som to myslel ako - ak idem na obed a kupim si dva listky namiesto jedneho, lebo som hladny, tak dostanem dva obedy.

Tak skoda, to som potom naozaj rukojemnik poistovne.. "zo zakona"

teta dora

Moja mama ma VsZP a necakala na ziadne vysetrenie viac ako 1-2 tyzdne. CT, MRI, vsetko v Bratislave bez problemov. Ja som sa po zluceni Apolla a Dovery ocitla nestastne v Dovere. Horko-tazko som tam ten jeden rok vydrzala, som chronicky tazko chora (mesacne moje lieky stoja cca 700eur, plus vysetrenia, rozne diagnosticke testy, liecebne pobyty kazdy rok atd, som proste drahy pacient, aj ked pracujem na plny uvazok), vsetci lekari okrem zubarky ma presviedcali, ze sa mam z Dovery prepoistit, ze Dovera je velky problem. Ja som Dovere nikdy nedoverovala, kto uz moze verit Pente, vsakze, tak som sa prepoistila do vseobecnej hned, ako sa dalo.

Laurina22

Inak som ja,ked som este vo VsZp bola,nemala ziadne problemy,ale ja som ani vazne chora nebola.

A propaganda a strasenie?

Ivana,mne je sum a fuk,ci slovaci cakaju na CT den alebo 6 mesiacov.

Ja pise to,co som zazila ja.

Za ten plat co tu mam by som tuto instituciu urcite nepropagovala.

Laurina22

Ivana.

Sama moja matka si to obvolavala a az potom zavolala mne.Ja som tomu neverila takisto ako ty,ale bohuzial,tak to je.Dokonca s MR to bolo este horsie.

Ja nemam nic proti VsZp,sama tam mam vela dobrych kamaratov,ale nikomu neodporucam byt v tejto poistovni.

ivana45

Promin, k vete "CT vysetrenie cez VsZp po celom Slovensku,a najnizsia mozna cakacia doba bola 6 mesiacov" - nemozno nic slusne povedat.
Je to nehorazne strasenie a poropaganda a zelam ti, aby ta za to aspon platili. Sak to ta musi klavesnica boliet.
Take doby nie su a neboli ani pred cca 20 rokmi, kde som zacinala tusit, do coho som sa navkliekla.
Inak su tvoje prispevky fajn, pis. Ale neskod, dobre ?