uz neverim

Príspevok v téme: uz neverim
xxx.kika.xxx

ani neviem ako zacat.. mam 21 rokov. mala som 2 rocny vztah plny klamstiev nedovery ziarlivosti plus boli do toho zatiahnute drogy nie z mojej strany.. ked som sa konecne odhodlala rozist myslela som si ze uz nikdy nezazijem nic pekne.. prisiel on chlapec po kt som tuzila asi 5 rokov a stal sa mojou sucastou.. tak som mu verila boli sme spolu len kratko mozno 2 tyzdne ale ten pocit ze je niekto pri mne iny a normalny mi daval taku nadej a silu do zivota nemohla som tomu uverit ze on je pri mne a ze je so mnou.. bol tak mily tak pekne sa ku mne spraval.. na moj sviatok mi dal krasny darcek ktory som od neho vobec necakala. a bola som taka stastna.. a vcera to skoncil s tym ze nevie co chce a asi ku mne neciti to co si myslel ze citi.. ja uz fakt neviem som ozaj odkazana natrafit len na kretenov a byt sama ja uz nicomu neverim preco aj ja nemozem byt stastna preco som bola este pred dvoma dnami najstastnejsi clovek na svete preco je to uz prec preco ?? co som spravila ? druhe kt podvadzaju svojich chalanov sa maju ovela lepsie a ja kt by som lubila neviem akou laskou natrafim vzdy na hlupakov .. ja chcem mat deti ked budem starsia chcem mat rodinu muza a byt stastna ale ako ?? uz ma nic nebavi pre mna zivot bez lasky nema zmysel.. ked som to uz raz okusila ake to je krasne tak to chcem stale .. neverim tomu ze si najdem este niekoho neverim.. :/

malajka

Nikdo neni stastny po dlhom case, to ze vidis pari s usmevom tak mozno max do tych 5 rokov co su spolu potom uz nie :( Potom to je len o pretvarovani, alebo lepsie povedane vsugerujeme si do hlavy ze sme stastny a tak sa potom aj citime i ked vidime tu realitu a co sa deje v nasom vztahu :( Nikdo neni na svete dokonaly ale najdes takeho uvidis, mozno nebude uplne podla tvojich predstav ale taky ani neexistuju akurat tak v nasich snoch, potom budes urcite stastna ale daj tomu cas, este niesi stara tak sa netrap :)

lulu22

si ešte mladá a určite si niekto normálneho nájdeš, ale určite sa ešte i veľa krát sklameš.. s tým musíš čakať. keď sa sťažuje také mladé dievča, tak mi je trošku až smiešne. i keď samozrejme rozumiem tomu, ja som bola taká istá, keď sa so mnou rozišiel niekto, o kom som bola presvedčená, že je to ON. Skôr rozumiem takej 35 ročnej, čo má dieťa..že sa bojí, že zostane sama a má z toho depky.

xxx.kika.xxx

ano ja to viem velmi dobre ze su aj dolezitejsie hodnoty na svete ale proste ked sa uz konecne pozbieram a zas padnem na hubu tak ja uz fakt nevladzem ked do niecoho vkladam nadeje .. proste tymto som si bola uz ista ze to bude v pohode a zrazu totalny sok tak ako ja nechapem.. a chcela som sa len vyrozpravat nic viac :(

ververka

nespravaj sa ako male rozmaznane ufnukane decko. su dolezitejsie hodnoty na svete a si este mlada. spamataj sa a nelutuj sa.

allie

ale najdes,neboj, ja som na tom celkom podobne, dobre ta chapem. najhorsi je takyto sok, ked jeden den este vsetko v poriadku a bez toho aby si nieco cakala zrazu koniec. mne pred par mesiacmi najskor vyznal lasku a o par hodin volal, ze to chce skoncit. kto sa v tom mam potom vyznat? ked clovek sipi nieco dopredu, aspon sa stihne pripravit, ale takto....aj ked v mojom pripade boli dost vazne dovody mimo mna, ale predsa, sok je sok:)