ZIARLIVOST MA NICI :(

Príspevok v téme: ZIARLIVOST MA NICI :(
ZiArLiVa

nepiste mi tu take prispevky ze ziarlivostou stratim chlapca ze toto mi nijaky chlapec nebude tolerovat a neviem co este toto nepotrebujem .. potrebujem pomoc ako sa toho zbavit PROSIM som ZUFALA :( POjdem aj do psychologa len nech uz taka niesom :( Mam dovod chlapec ma podviedol a teraz ziarliim na kazdu hovadinu ze to je chore:( boze ale nechcem neechcem velmi nechcem uz som kvoli tomu vela krat plakala :( PROSIM AKO MAM ZACAT PRESTAT STYM PROSIIM :(

Tessy006

normálne to nie je, prepáč, ale očividne ťa má na háku, neviem, čo by ti ešte otvorilo oči, rozíď sa s ním skôr, ako ti dá kopačky on

Liluša

Ahoj potrebujem poradiť..začiatok nášho vzťahu bol ok,prvé príznaky boli také,že v noci išiel po kamošku na stanicu,potom pozrieť tehotnú kamoška ktorá vratila manželovi obrúčku,lebo si rozumie s mojím lepšie,ja v nemocnici a on si bol s druhou na káve,stojíme na terase a hodí sa mu nejaká okolo krku a začne ho bozkávať..táto istá mu píše sms ako sa chce s ním stretnúť,lebo ho chce,s ďaľšiou si píše,ako jej chýba,že je jeho anjieliček ako ju ľubenka,potom nejaké kámošky mi vypisujú a urážajú a čerešnička na torte anieliček hodil ich fotku na internet a ona v podprde..nič neriešil iba sa bráni,že on nič on muzikant.Nikdy sa ma nezastal a on ma nazve žiarlivou..keď sa bránim je to normálne?

ZiArLiVa

dakujem pekne za rady skusim to .. ked ja uz tolko krat si hovorrila ze dnes stym skoncujem uz nebudem a stale nieco :( proste uz si aj hryziem do jazyka ale stale nieco poviem co potom aj lutujem ze som mohla byt ticho :( Ta ziarlivost je riadna svina a mna uz zoziera :(

malan

ZiArLiVa: presny postup na to neexistuje, ale ak by si urobila to, co ti radi Deria, vyhrala by si. Treba sa jednoducho, nie od priatela, ale od samotneho problemu ziarlivosti odputat a najme to, co musis urobit je v prvom rade zviest poriadne tvrdy boj so sebou samou. Musis si proste uvedomit, ze ty si jedinecna, vynimocna, naprosto originalna kocka, ktorej musi zalezat na vlastnom zivote. Mysli na to a skus porozmyslat nad aktivitami, ktore by ti zamestnali mysel a vyplnili volny cas, teda ten, ktory netravis pri nom. To nemyslim ako nejake kecy, fakt to funguje. Mam tiez nadpriemerne ziarlivu priatelku, ktotra mi niekedy dokaze urobit neskutocne ziarlive burky, ale dnes bola pol dna s kamaratkami kvoli nejakej akcii a zrazu hop, uz ani nepomysli na podozrenia, povie mi ze sa na mna tesi, ze si ma vazi a ked jej poviem, ze ja som bol sa poobede na chvilu prejst na vzduch, nepovie ani pol slova, co inokedy by dostala amok. Takze fakt to funguje, odputaj predovsetkym svoju mysel, zamestnaj ju, naplanuj si nejake aktivity ako sport alebo kamaratky a najme mysli na to, co som napisal vyssie. Ze si vynimocny original, ktory by tvojmu priatelovi nenahradila ziadna ina. Bude to trvat mozno dlho, ale funguje to.
A k tomu davaniu najavo, aby sa tvoj priatel bal. Podla mna vo vztahu by to malo byt ako na hojdacke. Raz nech je v neistote jeden, inokedy druhy. V mojom vztahu to tak funguje, a je to super. Permanentna neistota a obavy o vztah nikdy nerobia dobrotu, nakoniec to ten partner, ktory je pod takym tlakom nevydrzi a vycuva. Ak si ale pod takymto tlakom teraz ty a po dlhsiu dobu, tak skus to tak, ako ti radi Deria;) ale podla mojho nazoru vsetko s mierou.
V kazdom pripade ti drzim palce nech sa ti dari porazit ziarlivost...

Deria

V prvom rade nesmies ukazat, ze ziarlis! Mozno sa bude cudovat, co sa s tebou stalo. Nezaujimaj sa o kazdy jeho krok, pripadne si vyjdi s kamoskou na kavu. Uvolni sa, nech on rozmysla, preco si zrazu ina. Momentalne ma viac nenapada. Do zajtra, dobru noc.

ZiArLiVa

praveze na to som aj prisla :( lenze ako to mam dokazat ?? co mam robit ?? ako sa stat ta aby som nebola taka ze ja sa bojim ale nech sa on boji ?? :(

Deria

Nie ty, on sa musi bat, aby si ho neopustila. Akonahle zisti, ze na nom visis ako pijavica a ziarlis, mozes sa stat prenho nudna. A ziarlivost pokazila uz vela vztahov. Aspon mu to tak neukazuj, ovladaj sa, naopak, musis sa chovat sebavedomejsie.

ZiArLiVa

skusam neziarlit lenze to sa neda neviem :( ale musim musim hoci by neviem co bolo .. praveze kazdy namna hovori ze jaka som kocka ze preco som snim tak preco JA ZIARLIM ???? ja tomu nerozumiem:(