chory hlodavec

Príspevok v téme: chory hlodavec
pieskomilka

mame pieskomila...sice to sem az tak nepatri ale ide tiez o zdravie...o jeho zdravie...

nas maly milacik ma na brusku velku ranu ma zapaleny pupok boli sme aj u veterinara tem nu to vytlacil lebo tam mal hnis a pichol mu ATB ale znova sa to objavilo...zvieratko je vcelku zive nato ze ma svoj vek...neviete ci mu na tu ranu mozem nieco natriet nejak to vydenzifikovat alebo nejake bylinky...nieco co mu neuskodi ked si to zlize...

pieskomilka

dostala kvapky vecer a dnes rano a uz je aj veselsia pobehuje rozkusuje toaletne rolky...myslim ze je to na dobrej ceste

Deria

Vsak chvalabohu, ze ich uz viac nedostala! Presne tak, bolo by to uz moc, AB su sice dobra vec ale nicia o.i. aj imunitny system a crevnu floru.

pieskomilka

povedal ze AB je dobra vec ale ze toto sa robi lokalne takze lepsie bude ked jej nato budem kvapkat ten roztok co mi dal ze staci to lokalne....AB by jej podla mna uz po 3x velmi neprospeli...uz je to vela na tak male telicko

Deria

No som rada, ze to ma za sebou, chuda, urcite sa jej ulavilo. Uz to bolo nazbierane, asi by jej to bolo prasklo ale nechcela som ta od vet odradzat, istota je istota.

pieskomilka

ahojte, no zverolekar povedal ze s repikom mam pokracovat raz denne a dal mi nejaky roztok z ktoreho jej mam kvapkat na ranu 2x denne...cele jej to vytlacil...az ma zatriaslo jak som videla ze ekd to stlacil tak ten hnis siel von jedna radost...celu nozku aj brusko ma od krvy ale myslim si ze je to pre nu ulava len sa zbavila toho hnisu a uz len to liecit nech sa to zahoji

pieskomilka

ja asi pojdem k vetovi tiez lebo napriek tomu ze pieskomil papka vsetko zaradom tak sa mi zda ze enjak chudne...rana vyzera uz menej napuchnuto ale ten hnis co bol dnuka sa dostava hore a nechcem ho trapit uz tymi obkladmi lebo ho to stresuje ked ho stale chytam a prikladam mu to na brusko...uvidim co povie veterinar....dakujem vsetkym za rady

Deria

ja som inac tiez odporca liekov, ked nemusim, takisto moje zvierata netaham pre kazdu blbost k vetovi ale myslela som to tak, ze treba to dat pozriet, porozpravat sa s nim a op mozes odmietnut, ved ty ho platis. pola toho, co povie, sa rozhodnes. irituje ma, ze nepapa....