Prirodzena krasa u zien a dievcat

Blondula

moje malovanie je....trocha makeupu na tvar,nech mam prekryte nejake nedostatky a spirala :D to je vse,teraz v lete je to pre mna strasne,lebo sa potim a neskutocne mi vadi aj toto minimalne namalovanie sa.ruz nepouzivam,obocie mam pekne tvarovane,s nim nerobim nic,len upravujem trhanim a ani licka si nemalujem.zeny,co maju tie licka namalovane mi pripadaju ako take marfusky :D :D strasne sa mi to nepaci...

carpe diem

za seba mozem povedat, ze to zavisi od crt tvare a prirodzenych danosti a nie od omietky a skor to riesia muzi ako zeny :)
lebo napr baba co ma uplne biele obocie a mihalnice, tak vyzera lepsie ked si ich trochu namaluje, bez toho vyzera trochu akoby choro alebo tak albinovsky, co je sice osobite ale standardne a objektivne sa to za extra pekne nepovazuje (a ano, kazdemu sa paci nieco ine a blabla, ale odjkaziva skrz generacie maju ludia v sebe zafixovane co sa povazuje za objektivne pekne na zene, sumerna tvar, sumerna postava, plnsie pery, maly nos, vyrazne licne kosti, jemna brada, skor tmavsie ako svetlejsie obocie,riasy, velke mandlove oci, tiez skor cervensie pery ako bledsie - bavime sa o prirodzenom pigmente... ) nikto objektivne nepovie ze meryl streep je krajsia ako napr jessica alba, hoci je osobnost, vyrazna, zapamatatelna a charizmaticka zena, kym jessica mi pride taka cajova herecka ale je krajsia urcite

napr ja sa nemalujem, s vynimkou spiraly, ktoru ale ked nepouzijem, tak mam skoro rovnako dlhe a tmave mihalnice, ale mam rada ten pocit, ked sa kvazi skraslim, ale rozdiel velky nie je. som od prirody svetlovlasa ale od mala mam tmave obocie aj mihalnice. moj dedo sa narodil v rusku, mam skor "vychodne" crty a ako si taka nenamalovana chodim po svete, tak mi muzi aj zeny kludne aj na ulici davaju komplimenty a to dokonca aj tu na slovensku, kde je tych krasnych bab velmi vela, ale nic v zlom, rusky a ukrajinky su este krajsie, myslim crtami tvare, su take jemnejsie a dievcenskejsie, take babikovske zvacsa, sice aj tam sa najdu nejake barysne

no a to malovanie, ako vravim, pacim sa vela muzom aj zenam, obzeraju sa za mnou, hoci som takmer naturalna, ale este nikdy mi ziaden chlap nepovedal, aby som sa viacej malovala, zato zena hej. jedna moja sefka mi raz, ze nech sa trochu primalujem, ze posobim tak bledo, ze by som bola vyraznejsia. ja som podla mna vyrazna teda dost aj bez toho. cize to malovanie riesia fakt skor zeny ako muzi. ale su zeny, ktorym vyslovene pomoze. a napr. baba s broskynovou pletou, alebo snedou hladkou zbytocne bude machrovat ze jej netreba makeup, ked nejaka svetla, s vyrazkami ci presvitajucimi zilami a skvrnami je s nim proste krajsia ako bez neho. takze malovatka su dobry sluha ale zly pan a kazda nech tak robi, aby bola so sebou spokojna.
a aj tak sa chlapi pozru po PEKNEJ zene, nie po namalovanej ci nenamalovanej a niektorej k tej peknosti pomozu prave malovatka, tak preco tomu branit

Leela333

Načo zakladáte stále tieto témy? Aby ste mohli počúvať aké ste krásne aj nenamaľované, alebo že zaoblenejšie baby sú krajšie ako tie vychudnuté a pod? Ozaj má väčšina z vás také miniatúrne sebavedomie, že potrebuje toto počúvať?

Každý človek/chlap je iný a každému sa páči niečo iné, buďte samy sebou a hotovo.

barunka203

no ja možem sama za seba povedat,že je jedno či sa namalujem alebo nenamalujem, aj tak ani túlavý pes po mne neštekne

dana22222222

neznášam ked niekto povie na ženu čo sa nemaluje že sa o seba nestara! nestarat sa o seba znamená vobec sa neumývat nečesat neprat si veci a tak. malovanie nie je staranie sa o seba lebo to nie je nevyhnutna sučasť denneho režimu človeka práve naopak malovanie je niečo navyše a preto NEMALOVANIE sa nie je nestaranie sa o seba! TAK SI TO UZ KONECNE ZAPISTE ZA USI VY CO TO ESTE NEVIETE A PAMATAJTE SI TO DO KONCA ZIVOTA!!!!!!!!!!

TinaM

Ja sa malujem kvoli sebe-lebo mne sa to paci. Moj priatel sa tvari, ze ani nevidi zmenu, ci som alebo nie som namalovana. Niekedy sa namalujem trosku vyraznejsie, ked ideme vecer von (rozumej nejaky iny ocny tien, ako moje typicke bezove a zemite farby) a cakam, co mi povie...a on nic! Tak si kompliment "vypytam" otazkou:"Tak, ako vyzeram?" a on mi len odveti: vyborne, ako vzdy :DD

Podla mna aj toto o niecom svedci. Ci sa zena maluje kvoli okoliu, alebo kvoli sebe. Samozrejme, kazdy/a sa chce pacit. A ja sa chcem pacit sebe :) Tak sa namalujem :)

bejak

jA som taky pohodpvy clovel ze vzdy si radsej dlhsie pospim no niekedy sa namalujem ale len spiralu a niekedy led mam dale vyrazky tak zakryjem npo vela ludi mi hovori ze prirodzene vyzeram lepsie ako namalovana co nechape;D ani frajerovi to nevadi nieledy mi zakazuje sa malovat a na strednek baby mi toto zavidi
eli zr spm sa nemusela malovat aj ked ja si to nemyslim no aj ked sa namalujem necitim sa dpbre a sucham si oci i a potom som rozmazana; a ked som prisla na stuzkovu namalovana tak ma nespoznavali dokonca spoluziacka si myslela ze som daka pomocnicka aranzerky stoloov;D ale proti babam co sa maluju nemam nic zavidim im ze sa niektore tak pekne vedia namalovat;)

Migus

zuzana- podľa mňa sú vždy krajšie tie čo sú namaľované ako tie čo nie.Vždy keď vidím nenamaľovanú radšej sa otočím.

psc

To je ťažko povedať, niekto make-up potrebuje, iný nie, niekto sa o seba stará, iný nie. Čo je lepšie?! Každý nech robí ako chce.