Hanblivý chlapec

Príspevok v téme: Hanblivý chlapec
Lela01

mám 16 rokov,a chodím s jedným chlapcom z vedlajšiej triedy.. spoznali sme sa na začiatku prázdnin, strašne som si ho obľúbila a odvtedy spolu sme, už 2 mesiace .. ale čím ďalej,je to horšie.. neviem,proste sa mi zdá hanblivý,pretože ho ťahať von musím stále ja,.. on mi dokáže všetko písať len cez facebook,smsky, a podobne.. síce ani ja nepatrím medzi tie odvážne typy,ale on je môj tretí,a bola som zvyknutá že vždy bol chlapec ten,kto spravil prvý krok.. a ďalej je tu taká vec,že už predtým sme sa preto pohádali, a on mi písal ,že on asi proste na vzťah nieje, tak sme to ukončili,ale hned nato mi napísal že ma ľúbi,a nevie či spravil dobre keď mi to napísal, plus že sme spolu neboli často,ale že to sa zmení .. tak sme do toho šli znova,ale nič sa nezmenilo :/.. už som mu to aj znova pripomínala a on stále že ma strašne miluje,ale čo z toho keď ho ledva vytiahnem von .. :/ ja by som sa sním von chcela normálne o všetkom porozprávať, ale on sa tomu vždy vyhýba ,pritom ma stratiť nechce .. už sme to rozoberali aj s kamoškami,neviem si dať rady.. možno že je to tým,že on doteraz nemal ako taký normálny vzťah,je to skôr chlapec na flirt.. myslíte,že do toho časom príde,ako to má všetko byť? lebo zase mu rozprávať to isté, sa mi už neoplatí.. :/ a navyše ho mám hrozne rada:/