zmenil sa

Príspevok v téme: zmenil sa
Jowesa

Už nie je taký aký býval, strašne mi to vadí. Keď sme sa spoznali tak ma priťahoval tým aký bol, drzý, sarkastický, hrdý alebo ako to povedať. Nedoprosoval sa, mal šibalský úsmev, bohový úsmev, aj z problému urobil prču, malo to šťavu, priťahoval ma, ako sa vraví v jednej pesničke žila som z jeho dychu, kože. Celá jeho bytosť ma fascinovala, nezaťažoval ma zbytočnosťami, hlúpymi a prázdnymi rečami proste sme si sadli jak riť na šerbel. malo to ,, grady,,. Teraz po 3 rokoch mi lezie na nervy. Stále vyvoláva, nedá mi dýchať, doprosuje sa, žadoní, prosíka, narieka, sťažuje sa, vyčíta keď sa mu dlhšie neozvem proste to nie je on. minule som mala problém a začal tliachať veci typu ,,to bude dobré,,. až mi zabehlo. ani som sa mu nestazovala, proste sa to dozvedel. náš štýl bol bud pomoze a ked nemoze tak to neriesi, spravi z toho srandu alebo proste nepripomina. vzdy sme vedeli ze taketo keci nemame radi.uz som mu to vravela, povedal ze teda s tym prestane alebo vzdy zacne zas. chcem vratit cas. uz ho neznesiem.

wewwerica

presne tak nezasluzis si jeho lasku ,, rozid sa s nim a netrap ho ,, pretoze to co pises svedci iba o tom ze on ta velmi lubi a keby ho lubis aj ty bola by si z tychto veci rada ,,, takze asi koniec a nechaj ho nech si najde niekoho kto ho bude mat rovnako rad a neoberaj ho o jeho cas

kafe

Proste ťa má rád a teba to obťažuje, dusí, odpudzuje. Keď ťa mal na háku, vtedy ťa priťahoval.
To chce rozchod. Priateľ má určite na viac, neboj sa o neho, nájde si lepšiu.