rozchod - jeho nevera - ako dalej ?

Príspevok v téme: rozchod - jeho nevera - ako dalej ?
veverka-s

zaciatkom augusta sme sa s priatelom rozisli kvoli jeho nevere...podozrievala som ho od juna...zmena spravania - bol casto zamysleny, chladny,stale ,,unaveny,,...nahodou som si vsimla na jeho vypise - tel.ucte pocet sms - dovtedy to nemal - a zacala som mu kontrolovat telefon...vedela som ze si s niekym pise,ale ked som sa ho pytala,iba ma klamal...ze on nikoho nema,len si vsetko namyslam...potom sa stalo vela veci-nasla som mms - jej fotky,jej vyznania ako ho miluje apod. ... na dalsi tyzden som nasla v aute privesok na kluce,naramok - z Talianska - bola tam na dovolenke a doniesla mu k narodeninam... stale mi nepovedal pravdu - hovoril mi,ze som chora a nikoho nema... koncom jula sme isli este na dovolenku... nieco strasne...nemala som tam ist...uplne ma ignoroval,nechcel sa so mnou milovat... ked som sa snazila sa s nim rozpravat,nieco riesit - nechcel... ked som raz v noci - ako kazdu noc - donho hucala,nech uz to nejak vyriesi a povie mi pravdu - konecne to zo seba dostal...povedal,ze s nou je od maja... ked som sa pytala preco,nedokazal mi odpovedat... po prichode z dovolenky som od neho hned odisla... aj napriek tomu,co spravil,nedokazem nanho zabudnut,lubim ho stale...nedokazem to pochopit... planovali sme dieta,prestavovali dom,vsetkeho som sa kvoli nemu vzdala -rodiny,prace,domova- prestahovala som sa k nemu po vyse 2rokoch nasho vztahu a on po 5 mesiacoch nasho spoluzitia spravi toto... najhorsie na tom je,ze som sa dozvedela,ze to snou uz skoncil... dva tyzdne po nasej dovolenke... minuly tyzden sme sa stretli,rozpravali,povedal,ze nechape ako tak mohol zlyhat,ze ho to trapi mozno viac ako mna...nehovoril vsak nic take,aby sme to skusili spolu znova-obnovili nas vztah... zakoncili sme to sexom... ked som sa ho pytala,preco za mnou prisiel,ci som mu chybala - povedal ze ano...potom mi povedal,ze nemal chodit,lebo to budem mat zase tazsie...,ked som sa ho pytala,ze ked mi na dovolenke povedal,ze ma uz nelubi - ci to myslel vazne - povedal ze nie... ci chce,aby som si nasla niekoho ineho a zabudla nanho - povedal,ze nevie... som z toho na nervy,mal pravdu,ked povedal,ze mi bude len horsie... ale ja som sa zase chytila ani neviem coho,ze mozno sa mozeme este dat dokopy a byt spolu... teraz si obcas napiseme - teda ja jemu - on mi len odpise - asi z lutosti - neviem... strasne ho lubim,nedokazem byt bez neho,mam depky... ako sa z toho dostat,ako mam zabudnut??? Viem,ze by som mu nemala volat,pisat - ale nedokazem to... viem,ze sa nicim sama...

User_37597

ta3
presne viem o com hovoris.ja som rovnaka.kazda zena je citliva ateda citlivejsia ako chlap.aj ja som brala vsetky vztahy vazne.no po tom prvom naozaj velkom sklamani som sa zaprela a povedala som si ze uz nikdy neklesnem tak nizko aby ma dalsi chlap videl taku sklamanu a zranitelku ako vtedy raz.
preto presne beriem aj momentalny vztah ako momentalny.neplanujem do buducna tak velmi ako som to robila pred tym.pockam co mi da "cas".obrnila som sa vlastnymi sklamaniami z minula a teraz keby to zazijem znova isto budem silnejsia a zvladnem to lepsie.

ta3

Bibisa,
to by bolo najlepsie, ale zalezi na povahe zeny, ak je citovo, romanticky zalozena (ako ja napriklad), je to tazke hadzat to z pleca na plece, ja uz ked som bola v 13 prvykrat zamilovana som ho brala ako lasku nadosmrti, vzdy som to brala velmi vazne, preto kazde sklamanie ma strasne bolelo

User_37597

cim mensie predstavy tym mensie sklamanie.zeny prestante si mysliet ze "toto je ten pravy"! to je nezmysel.ved povedta si to mozete az vtedy ked budete stary sediet vedla seba s prepacenim si srat do plienky obaja a budete spolu az do smrti.nikto nepovedal ze nemozete snivat.snivajte po tichu.zite pritomnostou a nie minulostou a ani buducnostou.

veverka-s

ano ano - viem ze by som mala zabudnut...
Len ma to trapi - ze kvoli vydatej zene - co som nespomenula v prvom prispevku - ktora sa ani neplanovala rozviest a zit s nim - preto hovorim,ze kvoli nejakej stetke- dokazal obetovat nas vztah,ktoremu som ja doverovala a bola presvedcena , ze je to ten pravy...
Ale dakujem Vam vsetkym za nazor...

ta3

znovupozliepany vztah nebyva dobry, este by bola nadej, keby sa to stalo nahodou iba raz povedzme na party, kde zohra rolu aj alkohol a ked sa to priatelka dozvie, vsetko hned prizna a olutuje, ale tento Vas pripad je iny, vedome Ta podvadzal dlhsiu dobu nie iba jediny raz, do oci Ti dokazal klamat, na dovolenke Ta ignoroval a odmietal sa s Tebou milovat, ale teraz, ked sa rozisli sa kludne zase s Tebou pomiluje, viem, ze Ta nepotesim, ze by si chcela pocut mozno nieco ine, ale ja neverim, ze Ta ma rad a navyse, uz by si mu nikdy nemohla verit, takze aj ked to velmi boli, najlepsie urobis, ked sa s nim rozides, nema vyznam, aby si sa trapila pre cloveka, ktory za to nestoji, cas zahoji sklamanie a potom daj sancu inemu, ktory si Tvoju lasku viac zasluzi

jankaaaaaaaaa

suhlasim s bibisa
uvedom si ze on ta podviedol , oklamal, klamal ti do oci. keby ta skutocne lubil, toto ti nespravi. tie jeho odpovede "neviem" ktore ti dal, boli len preto, ze ti nechcel ublizit a povedat ze uz ta nelubi a chce aby si na neho zabudla
alebo mozno nechce aby si na neho zabudla, aby si mal s kym zasexovat, ked nebude mat ziadnu milenku.
kasli na neho a nerob zo seba tu, ktora bude trpiet a odpustat. lebo toto s aodpustit neda

User_37597

1.podvedie raz,podvedie aj druhy krat
2.nemoze lubit niekoho koho podvedie
3. 2 roky je moc malo na to aby ste spolu uz byvali.aj na tomto to stroskotalo.
4.ked sa raz rozides s jednou osobou uz sa snou nedvaaj zas dokopy.nebude to nikdy uz take ako byvalo.rozidene nech ostane rozidene a vobec ste sa nemali kontaktovat.
5.zatlkal nie preto lebo ta lubi ale pre to lebo chcel mat zadne dvierka keby mu to nevyslo s tou druhou.
6.budes naozaj sprosta ak sa s nim zas das dokopy.