a co mu ide...?

Príspevok v téme: a co mu ide...?
jijuhgvbgfdc

Ahojte....spoznala som jedneho chalana.pacime sa jedendruhemu....boli sme na jednej party a po par dronkoch sme sa bozkavali....dalsi tyzden sme sa streavali partia takmer kazdy den a isiel ma zaviest domov ale nikdy nic...cez vikend sme boli vonku a opat po par drinkoch sa odvazil pobozkat ma......stregtavam sa mame spollocne zaujmu obcas spolocny obed daledy sme. len my dakedy partia.....odvoz domov alwe nic viac....neviem o co
mu ide

Ma odvahu len po nejakom jednom pivu alebo ho inak nepritahujem...sice neviem precl by chhcel sp mnou sportovat a xodit do kina....pozname sa dva tyzdne.....Asi mam len pockat, ze?

Diki za nazory.......

lamborginka

mozno je len vyplaseny, nema odvahu ta oslovit triezvy tak vzdy potrebuje nejakeho ,,povzbudzovaka "co ho trosku posmeli ,,,bude to mozno aj tym keby ta chce pretiahnut, Ta pretiahne davno a kasle na to ,, a ani si ta nevsmimne ,, ) no asi sa hambi, alebo boji odmietnutia z tvojej strany tak skusaa ked sa osmeli po nejakom drinku ,, )poznam vela chlapov takych aj ja sama som bola ina po pohariku ako pred ,,, )a myslim ze ked chlapec chcel ist do kina , sportovat tak asi mu neslo len o sex...dnes som sa o niecom podobnom bavila s kamaratom ,,a je to tak ,,, a pretiahnut uz by to davno spravil v tej posteli ,,,len ppotom by si uz nebola mozno zaujimava pre neho ,,,vies chlap ked dostane to,, najcennejsie "uz nema o co bojovat ,, ))ked zdola vrchol ,,,uz nema kam dalej stupat ,, )cest vynimkam ,, )hadam nieco bude z toho len...ak aj by chlapec chcel trosku ho este potiahni za nos ,,nech si pocka na ten vrchol a nech vie ze to nie je len take jednoduche ,,,bude si ta o to viac vazit ,, )

laskjdlaksjl

nemyslim si, lebo mal uz prilezitost. sme spali v jednej posteli :) no a zas ma s kym chodit sportovat.....ale je to mozne

slnečnicaa

Ako vies, ze sa mu pacis? Mozno ta chce len pretiahnut a ked je pod vplyvom ma viac odvahy. Bez alkoholu ta asi vidi inak-ako kamosku na sport