Mám 20 a som bez sexuálnej skúsenosti . JE to na smiech ?? !

Príspevok v téme: Mám 20 a som bez sexuálnej skúsenosti . JE to na smiech ?? !
neskúsená20

Nedávno som si vypočula rozhovor dvoch chalanov kt. sa rozprávali a spomínali dáku babu čo ešte nemala sex. Pripadalo im to dosť vtipné že 20 ročná a bez sexu. Vtedy som sa tak zamyslela, o čom to točia, kedže som na tom rovnako. Mám 20 a do teraz nič. Už niekedy pripadám troška zvláštne, lebo ked kamošky začnú toto rozoberať , ja nemám k tomu čo povedať ,lebo... Viete. Keby chcem už to možem mať dávno za sebou, lebo mala som dáke vzťahy ,ale nikdy to nebolo nič extra vážne alebo dlhodobé a k sexu neprišlo. Vraj nie som vobec škaredá , skor naopak . To ja posúdiť neviem, kedže sama som voči sebe dosť sebakritická, ale práve to ma v živote posúva a pomáha mi to formovať seba samu . Je niečo zvláštne na tom , ked človek rpíde o panenstvo po 20 tke? Už ma nebaví počúvať niekedy také tie trápne reči že prečo do teraz nič a podobné rozne iné . Prečo sa mi niekedy doslova núti názor, že \"to\" už nie je normálne.... ! A že som niečo zmeškala.

lost

cize pocuvaj tych ludi co pisu dole, ze nic tym clovek nestrati..

kazdopadne, toto je jedna z najkrajsich viet co sa da v takom prispevku citat:

"som voči sebe dosť sebakritická, ale práve to ma v živote posúva a pomáha mi to formovať seba samu "

- to hovori za vsetko :)

lost

ja mam o desat per cent viac nez ty vo veku a tiez nemam skusenosti :D

a ak by som to hovoril offline (mimo internetu) kamosom, ludom, tiez by sa rehotali :)

no netrapi ma to, ako sa hovori, mam to na haku, mam ine problemy ako stracat cas :D napr, pozerat TV a vypisovat na Internete :)

1angelina23

talentmania uplne suhlasilm,nezabudnem na situacie.. kedy si moja kamoska myslela tri mesiace ze je v tom a akzdy tyzden si musela spravit test na hajzloch v bare po skole...samozrejme ze jej vzdy vysiel negativny:D o nic si neprisla :-)

talentmania

Zmeskala si len to ze co mam robit ked ma pali p...a alebo take ze co mam robit ked som nedostala menstruaciu alebo si prisla o pocit si urobit dva krat za den tehotensky test:))))
Takze v pohode to vsetko casom dozenies a urcite s chladnejsou hlavou:))

1angelina23

Nie nie je, to ze nemas co povedat kamoskam, :)) ja som bola taka ista a to som mala len 16 a okolo seba kamaratky sdlhodobymi vztahmi... mna to nikdy nelakalo a vzdy som neznasalatu temu a problemy... sex, ziarlivosta bla bla blaa... a preslo par rokov a ja som sa ani nenazdalaa zrazu som mala take iste problemy ako oni a vobec mi neprekaza ze som si na ne pockala... a nikdy som neriesila ani sex, a ani ma to netrapilo.. hoci ja som o to prisla pred 18timi, ale poviem ti, ze keby nemam takeho priatela akeho mam,teda toho vysnivaneho,ktoreho som chcela uz peknych par rokov dozadu.. tak by som doteraz bola sama a panna bez akychkolvek komplexov a este by som bola aj na to hrdá... :-)))