odchod do zahranicia a odchod od mojej rodiny

Príspevok v téme: odchod do zahranicia a odchod od mojej rodiny
majkaaa000

ahojte , mám 20 rokov , chcem sa spytat či už niekto z Vás bol takto ako ja. Mám priatela už skoro 2 roky , už su tomu 2mesice co robi vonku v zahraničí a ja som sa rozhodla že pojdem aj ja zaním von robit , jazyk ovladam no mam základy. Bývam na dedine uz od narodenia moja rodina je uplne 100 percentna.
Ale strasne sa bojim od toho ze si nebudem vediet zvyknut bez mojej rodiny (mamka , otec a moja segra).... viem ze raz by doslo nato ze odydem ale proste od tohto sa bojim najviac :( prosiiiim poradte bol uz niekto takto?????? dakujem vopred

majkaaa000

uz aj nad tym som rozmyslala :( ze ci to nebolo kvoli mne :( vies celych 20 rokov sme boli spolu chodili sme vsade spolu a zrazu som odysla a zle to znasal... ale neviem lebo sa to unho zacalo tak ze mu trpla ruka a aj noha a potom isiel k DR a odtial ho hned poslali do nemocnice a tak... jaaj boze moj vsetko je take tazke :(

majkaaa000

dakujem SOFFA ano mas pravdu musim mu teraz aj ja pomoct a byt doma pri nich aj mamka mi tolko plakala :( a este aj moj otec ked mu volali z domu povedal ze povedzte jej nech pride domov a plakal pri tom :( idem dufam ze to moj drahy pochopi :(

soffa

priatel to pochopi,ak sa otec o vas dobre staral,tak sa teraz postaraj aj ty onho.kedykolvek ak bude lepsie sa predsa mozes za priatelom vratit.bude to tak lepsie pre teba,ak budes pri nom a davat mu silu..

majkaaa000

baby dakujem velmi vela placem jaj ale asi pojdem domov srdce ma strasne taha domov ale aj svojho priatela velmi milujem a bojim sa o neho ze co tu bude sam , ale predsa otec stale stal pri mne v najhorsich a teraz ma budu potrebovat ... jaaj preco sa snami takto zahrava zivot :( od 18rokov maka , postavil nam pekny dom a pride jeden den a bumm vsetko sa zmeni :( a ma len 46 rokov :( ach este dakujem bohu velmi ze sa nestalo to najhorsie lebo by som umrela :( zase sa mi tlacia slzy do oci :(
dakujem vam pekne

Deria

O je, tak to je ozaj smola. Myslela som, ze to tam mas iste...Mozem ti poradit iba to, co by som robila ja, isla by som domov.

mayusik

Tak toto vobec nevyslo :(

az to tak citis tak chod domov...

ja som tiez v uk, otec mi oslavoval 50te narodeniny a z prace ma nechceli pustit... :( dodnes ma to strasne mrzi...

majkaaaa000

z isteho som odysla a dosla som do neisteho :( a prepacte ze sa mi meni stale IPadresa ale teraz tu mam taky usb internet tak asi preto dakujem este raz