ako to riesite???

Príspevok v téme: ako to riesite???
smajlinka

čaute baby :) cem sa spytat ci nemate nejaky "recept" ako vyriesit tu vec s vytekanim spermii po sexe... proste ked sa urobi do mna tak sa utriem vreckovkou aaale to stejne nestači.. akonahle sa postavim mam od toho cele mokre nohavicky... noo viem sprcha to vyriesi aaale nie vzdy mam moznost sa hned po tom osprchovat..

slavina

Keď si tak čítam o tých bdelých-nebdlých stavoch pri sexe,tak ma napadlo,že zbožňujem,keď sa zobudím na to,ako ma chlap robí jazykom a väčšinou sa zobudím až tesne pred orgazmom a je to fakt super.Ale o inom som chcela.Raz som mala priateľa,ktorý býval námesačný (ale ja som o tom nevedela),tak som sa raz v noci zobudila na to,ako ma hladká,tak som na neho celá nabudená hopsla,odjazdila hádam celú pardubickú,on ma hladkal,vzdychal,spolu sme sa pekne urobili,potom spolu zaspali.Ráno vstal,urobil krok a celý,aký bol dlhý sa vyrúbal na zem.Pozrel na mňa a prekvapene sa ma opýtal,prečo má boxerky na členkoch.Ja som nechápala o čo mu ide,veď sme sa predsa v noci milovali...Ľudia moji,on si to nepamätal.

katty19

Keď mojho Gomézka niektorá nepochopí, tak mi iba prihráva. Ďakujem, zase o ďalšie menej. Inak, ja tiež mnohým chlapom nerozumiem, hlavne pripečeným.

sinba

katty19 som to vsetko nepochopil? si myslim,ze ano.poopravte ma.ide jej predsa o mokre gatky,aby jej to tam netieklo.

sinba

pridal:
gomez
Dnes 13:23

...teraz som si vlastne pozorne prečítal zadanie témy a tak nad tým dumám: smajlinka sa utrie vreckovkou - poležiačky, dá si gaťušky - poležiačky, a potom hopsa na nohy? Tak? Pretože keď to vytečie postojačky do gaťušiek tak to musí ísť aj do vreckovky. Ta ňe? Možno, že mi zase niečo uniklo...
????????????
co je na tom smiesne?