Vztah ziacka - ucitel

pozri-

...tiez sme mali na skole profesora co mal za manzelku svoju ziacku-a ona sedela doma na materskej s detmi -on ucil a oblboval dalsie-ja som bola jedna z tych co mu tiez padla do oka :))))
ale jasne ze nemal sancu...

veves

na vine je chlap. nie ta holka. este by som mu vynadala aj za to, ze sa za nu nedokaze postavit a nehanbit sa za nu. skryvat ju ako niaku prasivku. chuderka.

dalilaMalick

pre elle: Vola sa Rumanova. nachytala som ich nakope. v mojej posteli.Poznala si mozno aj jej ucitela. Toho Roma. Tak ten ju obrabal.

Maoam

presne tak

ak by som ja nacapala mojho muza raz, tak je koniec, okamzite

dievca by nebolo bez viny, to je jasne, ALE viem ze by to mohol byt ten pripad, ze by ho mala naozaj rada a nebol by to typ kurvy, mozno by to bolo rozumne mlade dievca ktore by sa zalubilo - o to viac by som nenavidela jeho

Laurina22

Ak by som nacapala svojho muza s inou,ju by som vyprevadila a jemu zbalila veci a nech taha kade lahsie.Lebo viem,ze milenky castokrat nie su len k.rvy.

Maoam

iste, mas iste jeho e-maily a podobne, cokolvek taketo co by si mohla pouzit proti nemu

ostava len dufat, ze sa mu to vrati

Laurina22

Vies,my sme sa raz nahodne po tom celom stretli a mala si vidiet ten strach v ociach.Lebo vie,ze keby som len pipla,skoncil.

Vyzivala som sa v tom.Aj ked srdce mi plakalo.

Maoam

inak ked tie manzelky zbiju tie milenky ked ich nacapaju to je podla mna dost velky prejav agresie tych zien

chapem ze ta bitka konkretne patri asi tomu chlapovi ale na toho si netrufnu tak radsej zmlatia milenku

hoci prasak je ich vlastny chlap

Maoam

tak si preber ako sa tito muzi vedia dokonale pretvarovat, proste uzasni herci fakt respekt pred ich vykonmi

skoda len ze su taki manipulatori, ze im vsetko okolie zozerie

ich prava tvar je ale ovela hnusnejsia ako si okolie vie predstavit v najhorsich predstavach

ale milenka je ta cundra, on bude nadalej braneny a chraneny ako vzacny druh

FUJ!!!