poradte

Príspevok v téme: poradte
sisina

aka je pravdepodobnost ze som tehotna ked pouzivame prezervativ a menstruacia mi tiez doteraz vzdy prisla nacas a bola normalnej dlzky aj intenzity. Asi nemam dovod stresovat, no je mi uz par dni zle, ale nie rano, no zvycajne takmer cely den, len tak trochu, normalne fungujem, nevraciam len mi je cudne.
ps pred casom som bola chora...

sisina

Aj ja dufam, ze je vsetko ok, no problemy neprestavaju, stale mi je nejak divne. No citala som si pribalove letaky k liekom co mi predpisali na alergiu a je tam okrem ineho nevolnost a pocit na davenie... Len dufam ze to bude z toho, bo s chlapcom sme od poslednej menstruacie boli 2 krat spolu...

veverka

no, ak mas pravidelnu menstruaciu, tak preco by si mala byt tehotna? Len preto, ze ti je zle? Hmm pochybujem, pricin toho, ze ti je zle, moze byt milion. Na druhej strane, jedna moja kamka mala tiez menstruaciu a bola v tom, takze nic nie je 100 percentne. Vies co, pre istotu pockaj nejaky cas a ak tvoje nevolnosti neprejdu, kup si tehotensky test. Osobne si ale nemyslim, ze si v tom. Drzim palce

ali

ahoj, kaurat som si citala prispevok kde niekto hlada jasnovidca. My to ale niesme, takze lepsie ked si kupis test a uvidis :o) podla mna sa ale nemusis bat, hlavne ked nebola ziadna nehoda s kondomov, ani ti nevynechala menstruacia.