pohlavné choroby a vyšetr u gynekoga-rada

Príspevok v téme: pohlavné choroby a vyšetr u gynekoga-rada
sprsostá

prosím o pomoc mala som nechránený sex bez ejakulaci easi 5 min s chlapcom ktorý vystriedal už mnoho partneriek čo som zistila až potom o tom že by bol nakazeny neviem,viem však že to bola strašna chyba ale je riziko nakazy velmi velke samozrejme chcem isť ku gynekologovi cca po 2 týždn ale mám mu to povedať alebo pri bežnom výtere mi zisti príp pohl chorobu alebo nie:viem že som hlupa to mi nepíšte len potr radu dakujem

lunt

Možes si vybrat či to bude anonýmne alebo ni na hiv žltačku maš testy z krvi to stoji okolo 16 eur a na zvyšne musis ist ku gynekologicke ale mala by si počkat omnoho dlhšie

jankaaaaaaaaa

na hiv testy je rozumne ist az po pol roku od styku. dovtedy sa choroba vobec nezisti ak si sa nou nakazila

macka26

ale keko.. ako sa to chovas???? nebud neslusny...

sprosta - chod aj na hiv testy ked mas z toho taky pocit... vela stastia...

sprosta

a ty ma poznáš ked ma súdiš,ale to je jedno ale ty asi nebudeš o nič lepší ked máš potrebu chodiť na toto forum a písať taketo super komentáre prajem vela štastia a aj to že ked budeš mať nejaky problem aby ti ludia takto poradili

bazalka

Musíš doktorovi povedať, aby ti spravil výter na pohlavné choroby, lebo napr. na chlamýdie sa robí špeciálny ster. Pri bežnej kontrole sa to nezistí.