Delená strava

peťa

mám 162cm a 48kg ale nesom spokojna s mojiiim bruchom mam trochu aj specky hlavne ked sediim myslite ze ked budem jest len tri krat denne a ziadne sladkosti mozem schudnuut? nechcem sa stat anorektickouu

ikristina

delena strava sa rozdeluje na masovy den a chlebovy den.1. masovy den: moze sa jest kuracie,morcacie a hovadze maso, biele jogurty,vajicka a zelenina,nizkotucne syry k masovemu dnu sa nesmie jest ovocie. 2. chlebovy den: patia sem grahamove pecivo, grahamova ryza a grahamove cestoviny a zemiaky.(biela ryza a zemiaky su kaloricke),sme sa jest ovocie a zelenina. na ranajky odporucam ovsenu kasu uvarenu s vodou,nastruhanym jabblkom a naekanym ovocim ake mate,ovocie obsahuje vela cukru,kopu energie na cely den, vecer ovocie nejest. Pri delenej strave sa nesmie pouzivat cukor,malo soli a pit zelene a zihlavove caje a 2-3 litretekutin denne.A ak pri tomaj cvicite tak po mesiaci si kludne dajte jeden normalny den,vsak kazdy je len clovek...

lucia210

prosim Vás ak sa tu najde niekto ochotný mohol by mi poslat rozpis ako mam dodrziavat delenú stavu, myslim co s cím môžem a nemôžem kombinovať, dakujem

eviska

ja som ju drzala ,ale uz davno.da sa to ale fakt nie dlho.Moj brat ju ale drzal asi 1rok a krasne schudol.Potom ju ale zacal odburavat postupne a ziaden jojo efekt.Poznam par ludi-prestali a hned nabrali

brunuska

oddelena strava je vazne vyborna-ale ja by som ju fakt dlho nevydrzala a nie to este fungovat na nej cely zivot ! :-) ale da sa za urcity cas.