zamlcal ma

Príspevok v téme: zamlcal ma
elenah

Asi ma vysmejete za hluposti, kt. som urobila a kt. teraz riesim, ale aj tak by ma zaujimal vas nazor.
Bude to rok, co sme sa rozisli s priatelom. Chodili sme spolu len 7 mesiacov, ale ja som to brala uz dost vazne. On to ukocil, lebo vraj nevie, co ku mne citi a nechce ma ranit tym, ze mi neda to, co ja od neho cakam, lebo som vraj k nemu dobra a nezasluzim si to. Nadalej vsak chcel ostat kamarat a volal mi, pozyval von. Najprv som to prijimala, ale potom som si uvedomila, ze len pestuejm v sebe nadej, ze sa dame dokopy a ublizovala som si tym. Tak som mu povedala, ze nechcem, aby sme sa vidali a poculi. Isty cas to bolo pre man zle, ale postupne som sa z toho dostala. Skoro rok sme sa nevideli. Teraz to tak na mna nejak prislo a chcela som vediet, co je s nim, ale nechcela som sa mu ozvat ani vyzvedat cez niekoho a tak som si vymyslela na pokeci falosny nick a zacala som si s nim pisat. Len tak nezavazne, co robi, ako sa ma. Dostali sme sa k otazke vztahov, povedal, ze nikoho uz dlhsie nema a potom povedal, ze mal doteraz 2 priatelky a obe ho podvadzali. No lenze tie 2 priatelky mal este pre mnou, hovoril mi o nich, ked sme boli spolu. A mna ako svoju dalsiu priatelku vobec nespomenul.
Viem, ze si za to mozem sama, ze som si zbytocne vyrobila problem, lebo ma to velmi ranilo. Myslela sm si, ze kym sme boli spolu, ze mu bolo dobre so mnou tak, ako mne s nim. Teda ten posledny mesiac to uz bolo zle, ale predtym to bolo fajn, to som videla, tak sa clovek nemoze pretvarovat asi. Ked som videla, ze sa nieco deje a potom prisiel s tym rozchodom, tak som si myslela, ze si asi niekoho nasiel, ale ked teraz povedal, ze nikoho nema, ak som z toho zmatana.
Viem, ze je to sprostost, pytat sa, peco niekto nieco urobil, ale co myslite, preco ma zamlcal, ako svoju priatelku? To som fakt pre neho tak malo znamenala?

ta3

tak vela stastia prajem, aby ten niekto, kto je uz na obzore, naplnil vsetky Tvoje ocakavania, ba ich aj predcil a ak predsa Ta ten prvy mal predsa len rad, este si cestu ku Tebe najde, v kazdom pripade Ti zelam vela stastia

elenah

ta3 - Dakujem ti velmi pekne za tvoj prispevok. Nie preto, ze si napisala kladne slova :), ale celkovo sa mi pacia tvoje prispevky aj v inych temach a viem, ze uz mas toho "preskakaneho" v zivote dost, takze vies, ako to chodi a o to viac si vazim tvoje slova.
A k teme: mozno to bolo tak, ako si myslis ty, mozno tak, ako si mysli vacsina dievcat tu a mozno uplne inac :). Ale kedze poznam jeho povahu, tak si myslim, ze je dost pravdepodobne, ze z velkej casti mas asi pravdu ty. Ale na druhej strane si myslim, ze ak aj sa chcel vratit, moznost na to mal, ale na to je zas moc tvrdohlavy a hrdy - ako ho poznam :). Takze to asi malo byt tak, ako to je teraz. Kontaktovat ho uz nebudem, necham to na nahodu, ci osud...:)....a okrem toho, rysuje sa mi niekto iny...;)

ta3

Elena, ja sa este vratim k tomu mojmu povodnemu nazoru a trochu viac ho rozvediem, pravdepodobne Ta mal viac rad ako si tusila, no rozisiel sa s Tebou, lebo v tom case si mozno ani on nebol isty svojimi citmi ku Tebe, ked ste sa rozisli, pravdepodobne az vtedy si uvedomil, ze Ta ma rad a ze urobil chybu ze Ta nechal, tak Ta zacal pozyvat von mozno v snahe vsetko napravit a vratit spat, lenze Ty si zacala pozvania odmietat, co ho sklamalo a bolelo, podla mojho nazoru si urcite pre neho vela znamenala, ale si je vedomy svojej chyby ktoru pri Tebe urobil a preto Ta zatajil, lebo si mozno myslel, ze sa na nu (Teda na seba) zacnes viac pytat a potom by musel pripustit, ze sa pomylil a ze potom tym trpel, muzi neradi odkryvaju svoje slabiny, neradi pripustaju svoje chyby, stale mam pocit, ze keby si bola byvala pre neho nepodstatna, ze po rozchode by Ta nebol pozyval von a teraz ze by Ta bol medzi svoje byvale zahrnul a zmienil sa o Tebe, ano, som presvedcena, ze Ta mal radsej ako tusis, ale v case rozchodu to este ani sam nevedel ako velmi

natusa42

jajka ved ano,to uznavam,on ma este stale siaalene miluje,lenze ...tu ide o iny pripad,ale vravim jej,ze ..ju nechcel a nepovazoval toi za vztah,nemiloval ju ...

Agnes999

Uz nanho konecne zabudni a nepis mu, neznamenala si pre neho bohuzial absolutne nic. Inak by ta nielen nezamlcal, ale ani bezdovodne neopustil. A pravdu povediac, neverim ani tomu, ze ho dve frajerky predtym podvadzali. Taki ako on sa len hraju na chudacikov a pritom vyuzivaju druhych.

elenah

slnecnica - Uz nie. Ked sme prebrali tie vztahy, tak som to potom uhrala do stratena, az som mu prestala pisat uplne. Uz som nechcela vediet viac.

Jooe Ker

neviem co si pren znamenala ,ale moze to byt i tak ,ako pise ta3

proste nechce odhalit "Achillovu patu" svojho zranitelneho miesta a preto ta zamlcal ,mozno naozaj nieco viac pre neho znamenas ,ako pise ta3