Skusenosti s jogou...

Luciasek

V štúdiu si môžete prenajať podložku na jogu alebo si priniesť vlastnú podložku na cvičenie jogy. Páčia sa mi tieto, ktoré sa nešmýkajú :) Veľa šťastia :)

www.yoggspiration.cz

lienka_1

joga je super cvicenie....ozaj zamakas na celom tele a hlavne rovnomerne.....naklady na vybavu ziadne....normalne oblecenie pohodlne, flasa s vodou, ja si nosim uterak na tvar ked sa potim (ano zapotis sa aj pri joge) a este jeden uterak na karimatku, kedze karimatka je tam taka vseobecna, alebo si kup svoju za 10 eur hocikde zozenies.

Glam

nie nie presne ako píšu baby výbavu na jógu kúpiš za príjemné peniaze ..jediné do čoho musíš zainvestovať čo asi doma nemáš je jogamatka-podložka na cvičenie...ja mám skladaciu parklon podložku taku fialovu tuším od lalalukids a je perfektná..ak chceš mäkšiu podložku aby si necítila pri každej asáne rebrá a kosti tak určite zváž aj túto parklon-ku

kijolita

vybavenie na jogu vobec nestoji vela :) oblecenie sportove urcite mas na jogu nijake extra nepotrebujes...jedine co potrebuješ a do čoho sa oplatí zainvestovať je podložka a tu si vyber poriadne poctivo...pre mna je najlepsia podlozka PURPLE od floppy.cz nakoľko je z prírodného kaučuku - ide o bio materiál - dobre saje pot, nezapácha a možno ju vyprať v prípade potreby, je akurát mäkká - udržím balans a necítim si pri cvičení všetky stavce. pred tým som mala obyčajnú z pvc ale ten zápach bol strašný

zuzlik

Ak sa zaujimas o cvicenie, konkretne jogu, mozno ta zaujme online program vitality coaching - je to program oceneny ako najlepsia inovacia v ramci europy, cvicia s tym vrcholovi nemecki sportovci. Program ti vyhodnoti na zaklade testu tvoje zdravotny stav a navrhne ti plan vyzivovy ( ake potraviny su pre teba vhodne a ake nie) a tak isto ti navrhne fitnesovy plan. Samozrejme je tam aj joga a meditacie. Laura - 3D postava ti tie cviky precvicuje. Je to genialny program, ja s tym pravidelne cvicim v pohodli domova a usetrim vela penazi :) Inak je zo zadarmo :)

Luccia

Ja som si na jógu brávala väčšinou deku, lebo potom pri relaxácii klesá teplota tela, čiže je dobré sa do nej zabaliť :) no stačí ti pohodlné oblečenie.. :)

jajka001_

nie, vlastne tam potrebujes len podlozku, a pohodlne sportove oblecenie/ tricko, teplaky/ , ako podlozka ti staci pre zaciatok aj karimatka, neskor si mozes kupit nieco kvalitnejsie.