25 kg dolu-ako na to?

Príspevok v téme: 25 kg dolu-ako na to?
Dayley

Ahojte mám 18 rokov 170 cm a 85kg(príšerné) chcela by som schudnúť 20-25kg. Do konca tohto roka by som chcela schudnúť aspoň 10 a do leta 20 :) len neviem ako začať, teraz cez leto som chodievala na bicykel tak 3x za týždeň na hodinu, no neschudla som ani kilo a som z toho nešťastná, už nechcem byť tá tučná, ktorú si nik nevšíma, prosím vás o rady

deniska2233

babulky po mesiaci a pol mi pomohol jablcny ocot je to humus ale skuste ked si ho date na lacno pred ranajkami hned vas prejde chut kusnete si tri krat do peciva a dalej nechcete

pred desiatou si znovu dajte lyzicku octu pred obedom tiez aj pred olovrantom proste pred kazdym jedlom a papajte iba do 18 hodiny potom uz nic

vyskusajte mne to pomohlo za mesiac a pol som pri mojich 160 cm a vahy 90 kil schudla na 84 co je 6 kil vdaka tomu octu je to humus ale celkom zabera teraz ho na tyzden vysadim a potom znovu idem drzte mi palce :)

loulee

bianca, ja som na tom nejako podobne, mám 90 kg a tiež by som chcela dať aspon tých 20 dole...a tie tri hodiny denne, to bol len nejaký vedomý šport (myslím teda či to bolo niečo také, že teraz si zabehám) alebo do toho počítaš aj napríklad nejakú dlhodobejšiu chôdzu alebo tak?:D....snáď porozumieš, čo chcem touto formuláciou povedať :D)

Dayley

big girl-aj ja začnem poriadne od pondelka makať a chodila som na zumbu-lenže po mesiaci 3x do týždňa som nič neschudla(boli to zbytočné peniaze) a aj tak som niekde čítala, že so zumbou sa ma začínať až vtedy, keď si už na konci chudnutia-lebo je to veľká záťaž na kĺby, mňa zumba veľmi bavila, lenže u nás bola v takom blbom čase takže mi to vôbec nevyhovovalo ale nabudúce leto sa na ňu určite zase dám, keď už bude hádam nejaké to kilečko dole
môžeš mi napísať na dayley@azet.sk

big girl

Dayley..akoze:D ked som si citala tvoj prispevok ..tak uplne ako keby som ho pisala ja:D..presne..tiez moje sesterky su silnejsie a mamina nie..takisto sa mi tuk uklada hlavne na brucho:D..nic ine by mi nevadilo len brucho a ramena..nohy ako tak prezijem:)..takze vyzeram celkom nesymetricky..a este som sa do toho nepustila nejak ..od piateho zase zacne zumba u nas..tak budem chodit..dufam, ze aspon trikrat do tyzdna:) a bude to fajn..teraz som dost dlho nerobila ziaden sport...iba som chodila plavat..ale kym neupravim aj stravu, tak tie kila dolu jednoducho nepojdu..ozaj ak chces tak mi napis tvoj mail..a mozme si pisat cez nieco ine ako takto verejne:)

Dayley

Ahoj Big girl-tiež mám problémy s váhou od detstva a myslím si, že u nás to je dedičné z maminej strany-síce moja mama nie je tučná ani jej sestra-ale jej deti čiže moje sesternice majú tiež také isté problémy s váhou ako ja a moja sestra :) Chcem s tým číslom na váhe niečo robiť-keď si predstavím že mám 25kg nadváhu je mi zle-ale bola by som rada aj keby mám 70kg-hneď by som vyzerala lepšie ako teraz. A ktoré sú tvoje problémové partie-moje najmä brucho, mám aj tučnejšie nohy ale nie až tak veľmi ako to ozrutné brucho a taktiež sa mi ten tuk ukladá aj do rúk a to mi najviac vadí, že vyzerám jak kulturista no proste chcem schudnúť čo najviac! ako začínaš s chudnutím ty?-čo robíš?

big girl

ahoj Dayley:)..sranda, ze som natom rovnako ako ty..sice uz mam 20..ale vaha a vyska je rovnaka..teda mam 172 cm..a tiez ma to uz nebavi..mozem povedat,ze problem s vahou mam uz od detstva, ale nejdem sa vyhovarat, ze to mam dedicne..viem, ze ked sa chce vzdy sa daa:)..a je nacase s tym nieco robit, lebo uz ked sa to nepodari kym sme mlade..tak potom uz nikdy:D..sport mam rada aj sa mu venujem..len toto leto som mala ine starosti a nebol cas..takze schudnut sa mi nepodarilo..ale myslim, ze nam to pojde lahko:) vacsim ludom sa lahsie chudne:D..takze drzim prsty..a mozme si ked tak napisat ako sa nam dari a tak..:))))a nemysli si..tym ze si tucna, ze si ta nikto nevsima..urcite mas vela kamaratov a beru ta taku aka si..len presne viem ako sa citis:)..neboj DAME to dolu a budeme este krajsie!!:))) papa drz sa

Dayley

dnes som bola v obchode a nekúpila som si žiadnu maškrtu, ale s tým pravidelným jedením je to najhoršie, keď neviem si navyknúť na raňajky, desiatu, obed, olovrant a večeru, vždy som jedávala kedy sa mi zachcelo-proste keď som bola hladná

Sisi1357

Ja som schudla pri 171 cm z 94 na 53 - 54 kg. A ako? Začala som sa venovať strave, zo začiatku aj vážiť potraviny a počítať KJ bielkoviny, sacharidy a tuky. + cvičenie 3 - 4 x do týždňa a svoju váhu si teraz už pekne držím a ak by som napísala svoj jedálniček človek by si myslel že je skôr vykrmovací ako chudnúci a preto ma chytá skoro až hlad keď tu píše desiata: ovocie, olovrant: zelenina

sandysue01

Ahoj Dayley. Ak ti mozem poradit, myslim, ze je lepsie na ranajky jest krajec tmaveho chleba ako rozky a urcite pridaj zeleninu, to ta viac zasýti.
K tomu sportovaniu- skus nejake aerobne cvicenie, na nete je toho vela napr. na ulozto.cz, stiahni si zumbu, tae-bo, aerobic, pump it up...mozes to striedat, nech ta to po case neomrzi.