pekne oci

Príspevok v téme: pekne oci
brabmorcek

chcela by som sa spytat, ci nepoznate nejake osvedcena rady co sa tyka opuchnutych oci...ja ich mavam uplne hrozne, hlavne rano a vacsinou aj cely den a neznasam to. casto ma aj bolia.snazim sa ich nenamahat a kazde rano ich aj 40x oplachnem studenou vodou ..prosim, ak viete, napiste nejake odporucania, ale nie typu pouzi harmancek, lebo to mi vobec
nepomaha...dakujem

buba.bianka

bramborček a šalátové uhorky si skúšala?narež si koliečka a daj si to na oči aspoň na patnásť min,podla potreby si to davaj každý deň

pista86

Ahoj ja som studak, a musim sa priznat ze opuchnute oci mam velmi casto hlavne ked je skuskove, velmi dobre pomaha sacik zeleneho caju, necham ho vlhky na ociach asi 10 minut a potom je to fajn :)

kikuska

ja mam niekedy podobny problem, ale celkom mi pomaha ked si oci oplachnem studenou vodou, potom na oci dam taku hrubsiu vrstvu gelu proti opuchaniu oci a nato si polozim vatove tampony namocene v studenej vode...a tak vydrzat najmenej 5 min(cim viac tym lepsie) a tiez sa mi osvedcil cierny caj.to len zoberies vrecuska caju, namocis do vody a take dobre mokre das na oci, na takych desat min...mozno sa zda ze je to dost dlho,no ja si rano privstanem,dam si to na oci, a potom zase zaleziem na chvilku do postele na tych desat minut kym to posobi. tiez ze to super po party ked treba ist do skoly alebo pod. dufam ze to pomoze...potom napis ci pomohlo ;) (a ja mam osvedceny krem proti opuchaniu od znacky RYOR, ten s chladivym ucinkom...a nie je ani drahy, okolo 100 korun a je to dost velke balenie, a pomaha.):)

gabrini

ak ti opuchajú oči môže to mať skrytý pôvod napr. štítna žľaza. Nemá niekto u vás v rodine takéto ochorenie? skús ísť na vyšetrenie ,a uvidíš čo ti povedia. mojej maminke prestali tak opúchať oči, keď začala brať lieky*

lilliana

Skús piť žihľavovy a urologicky čaj
Potrebuješ si prečistiť organizmus.
Pomáha aj rebríček, praslička.
Krvčistiace bylinky.A samozrejme konzumuj veľa ovocia zeleniny + dostatok pohybu

elle

Ahoj, opuchnuté oči môžu byť ked maš niečo s obličkami, skús vôbes nesoliť a nejesť slane jedla, uvidíš ako ti to pomôže..