zmenilo sa to

Príspevok v téme: zmenilo sa to
smutnusica

ahojste s priatelom sme uz dva roky a je to uplne ine ako na zaciatkuu , viem ze ma ma rad ale uz neni taky zalubeny neobdivuje ma tolko a tak , niekedy ma take obdobie ze je taky ale uz je to ine to ze ma miluje mi hovori aj mi casto dava pusu aj vsetko ale ked si spomeniem aky bol predtym ze ked sme sa pohdali cely den sedel doma a stvalo ho to a teraz je mu to ako keby jedno ze sa aj hadame ,,, ja neviem co mam robit mosno ma trai nepodstatna vec lebo ja som velmi citliva a myslim ze on mna uz berie ako samozrejmost ,,,

jajka001_

malan, kazda ma ine predstavy, a cim viac ju rozmaznáš, tým viac to bude chcieť a tým menej si to bude vážiť. takze taky nejaky zlaty stred

malan

jajka001_: inak v poslednom case ma celkom zaujima aj otazka, kolko romantiky a prekvapeni vlastne vy zeny potrebujete, aby ste boli spokojne:):P ja totiz take originalne vecsie ci mensie prekvapenia pripravujem tak raz za par mesiacov, ratam len dni mimo nasho vyrocia, narodenin a valentina, vtedy to citim ako milu povinnost. Plus samozrejme casto sa snazim ju prekvapit nejakou drobnostou, alebo niecim netradicnym, aby nezabudla ze na nu myslim a ze nie je pre mna samozrejmostou. Napriek tomu si niekedy pripadam,akoby to nebolo dost. V tomto ma vsak asi kazda ine predstavy, ale aj tak ma to zaujima...

slnecnica@

jajka, však to malan veľmi pekne napísal...

z celkom iného pohľadu :), z takého, čo ja by som sa asi nikdy nepozrela :D

Jooe Ker

a nie si moc naviazana na priatela ? tak trosku si udrz nezavislost aj v pevnom vztahu ti to pomoze zvysit jeho kvalitu co tak vlatni priatelia ,konicky oddychovat i bavit sa bez partnera

malan

Maoam: vdaka za opytanie;) ten kto by chcel pocut jasnu odpoved ci sa to zlepsilo v mojom vztahu, tak by ju zo mna nedostal, pretoze je to take zlepsenie vratane toho povestneho ALE. Nieco sa naozaj pohlo dopredu, odvtedy co som tu zalozil temu Osobny priestor vo vztahu, som uz mal zopar takych letnych aktivit bez priatelky a celkovo mi uz dava trosku viac dychat, a aj to horkotazko akceptovala, myslim tym nove pomery. Doslo aj k poriadnym hadkam, ale akceptovala. Avsak ked sa na to spetne pozeram, co som chcel vtedy a co mam teraz, tak nie je to velmi ono. Chvilu vydrzala, ale postupne sa to v mnohom vratilo do starych kolaji. Horsie je, ze aj ked ju naozaj VELMI MILUJEM, citim akoby mi unikal zivot. A tak clovek na jednej strane citi lasku a radost, nesmierne stastie z peknych okamihov s milovanym clovekom a na druhej strane zvieravy pocit z toho, ci kraca spravnym smerom. Ale to by som sa na velmi dlho rozpisoval:) Co sa uz aj stalo:)
jajka001_: prave o taketo veci sa snazim, romanticke prekvapenia ked to najmenej caka:) napriklad pred dvoma tyzdnami som to urobil tak, ze som na luke rozprestrel deku, rozostavil sviecku do tvaru srdca, cez mobil zapol romanticku hudbu a potom som ju so zakrytymi ocami priviedol na to miesto. Lahli sme si na deku a tak som jej vlastnymi slovami povedal co pre mna znamena a povedal jej, ako na mna pred styrmi rokmi zaposobila. Nic specialne to nebolo ale bola rada. A tak sa sem tam nieco take podari, nic ako dovolenka na Havai alebo poziadanie o ruku v ruzovej zahrade pod vodopadom, ale aspon malicko:)

jajka001_

malan , staci malo, kvety, romanticky vylet, šampičko...zenam take drobnosti naozaj chybaju, to neznamena, ze ta menej lubi, len ze potrebuje mat pocit ze ju stale lubis a bojujes o nu, ze si ju vazis, rovnako ako na zaciatku. male necakane prekvapenie, darcek, to dokaze divy. naozaj.

Maoam

je to najmä o zrelosti partnerov a ked je jeden zrely (ako ty Malan) a ten druhy nezrely, tak...je problem ale som rada ze ste este spolu, obdivujem ta, po tom co si vsetko pisal...dalo sa to aspon trocha do poriadku?

malan

smutnusica: po dvoch rokoch to je este dobre. Mne to iste co ty priatelovi, priatelka hovori po 4 a pol roku vztahu. Samozrejme nie dennodenne, ale povedzme raz za isty cas stale spomina ake to bolo uzasne na zaciatku a hovori to tak, akoby teraz uz bolo vsetko zle a smutne, a to kvoli tomu, ze sa uz aj hadame, ze jej lasku vyznavam inak nez vtedy a podobne. Fakt nechapem ludi, co vztah stavaju na tych prvych par mesiacoch zalubeneho opojenia a ked to po par rokoch nemaju, idu inde a tak to potom robia dookola. Zaujmave ze mne absolutne zaciatky nechybaju, mne sa vztah z mojou priatelkou paci a fascinuje ma az teraz, ked vidim ako dokazeme spolu fungovat, pozriet si z laskou do oci, povedat si pekne slovo, spolupracovat a podporovat sa teraz. Aj po tom vsetkom co sme uz spolu prezili a co o tom druhom vieme. A to ani nehovorim ze romanticke chvilky a take tie neobycajne okamihy lasky su este krajsie a hodnotnejsie. Zial su ludia, ktori to vidia inak. Tak len pekne nesmut a buduj lasku, ktora nebude postavena na chemii a opojeni ale na pevnom zaklade...