Hrca na pyskoch

Hela

Baby, ja mám tiež hrčku na pyskoch veľkosti asi ako čerešňa už aspoň 2 roky. Bola som aj u doktora a ten mi povedal,že to je tuková hrčka, nikde ma ani neposlal. Nebolí ma a ani sa nezväčšuje, ale byť vami išla by som k doktorovi.

nika

ahojte nasla som si hrcku pri posve po poslednej menstruacii.nikdy v zivote som take nic nemala.mozte mi prosim napisat o co ide ci to je vazne atd. vopred dakujem

shaggy

damy, a keby ste sli doktorovi hned teraz? aspon by ste vdeli na com ste. radsej budete sediet doma a trapit sa a vymyslat katastrofalne scenare, namiesto toho, aby ste sli ku gynekologovi a ten vam povie presnu diagnozu. moze sa totiz stat, ze to bude nieco vazne [napr. taky syfilis-ten zacina takym vredom, ale potom sa sam vyhoji a vy si budete mysliet, ze sa to spravilo a budete v pohode], ale toto vase konanie bude mat katastrofalne ucinky na vas samotne, tak nezahlajte a dajte sa vysetrit

janka_5

ahojte ja som si zase nahmatala hrcu pri vchode do posvy bolo to uz davnejsie no teraz ma zacala boliet, neviete o co ide ???

marlen

Ahoj.chcela by som reagovat na to co si napisala ale tak tiez neviem.Mam to iste.dnes som si nahmatala vo vonkajsom pysku hrcu.hned nad kostou.Neviem o co ide.Zlakla som sa ci to nie je nador ale asi nie lebo ten nenarastie len tak zrazu.Uz by som ho davnejsie ucitila.Nikdy som nemala problemy gynekologicke.Mam strach.Dufam ze som sa len udrela.Pockam par dni ci to zmizne.kto nieco vie nech prosim napise