Ako zabudnúť?:(

Príspevok v téme: Ako zabudnúť?:(
berushka

Ahojte,pred týždnom som sa rozišla s priatelom s ktorým som bola 2 roky,pred tyzdnom mi dal koniec cez sms a ja sa s tym neviem zmieriť,vraj nechce priateľku,ale kamarátov a kamarátky,pričom ja som mu nikdy neodopierala kamaratov,chodit s nimi a tak...nedokazem zabudnut,cele dni len placem a tak to velmi boli....nič mi nepomáha fakt:(

odpoved123

ked je taky srab ze sa rozisiel s tebou cez sms namietso normalneho rozhovoru, tak skade beries istotu zeby mal gule sa o teba napr. postarat keby ti bolo zle, potesit ta, pritulit ked potrebujes, byt ti oporou, zazit s tebou vela dobrodruzstiev atd. atd. atd.??? nic z toho sa nekona lebo je to nevyspele decko ked ti nevie povedat priamo do oci co citi, ty potrebujes OZAJSTNEHO CHLAPA a nie MALE DECKO AKO TVOJ EX.

nedepkar, vyobliekaj sa achod von s kamoskami, vypi si drink zeno :) najdi si hobby atd.

chapem ako sa citis, moja tema je podobna (zapacil sa mi kamos a ja ani neviema ko mu to mam naznacit a myslim si ze ma ma ako zenu totalne na haku vnima ma len ako kamosku). tiez trpim, preto ta chapem. vyser sa na to a zi :) drzim ti palce :)