Čo mozem zobrat do lietadla a co nemozem?

jankaaaaaaaaa

ide o to ze budem letiet do londyna, ale beriem si len prirucnu batozinu. idem tam len na par tyzdnov, takze chcem si brat vonavku, pletovu vodu, mlieko atd. lenze to ma isto viac ako 100ml a nechcem si kvoli tomu platit dalsich 20e za dalsiu batozinu :/

mate59

presne tak, záleží, na koho natrafíš,ale radšej neriskuj, lebo ti to jednoducho vyhodia.Tie veci tekuté do 100 ml si daj do priesvitného sáčka s uzáverom a tak prejdeš cez kontrolu.Takisto, štikátko na nechty, pilník a podobne do kufra zbal.Neviem, kolko hodím poletíš, ale to snád vydržíš.
Oni tam robia s tekutinami problém, ale ak si zoberiš so sebou prázdnu PET fľašu, prejdeš kontrolou,tak potom si možeš tam nabrať na toalete vody aj 2 litre a preniest na lietadlo,ach, tie ich tekutiny.

Barborka27

janka vies co, tekutiny do 100ml to je pravda ale ja som to riskla a zabalila som si tel.mlieko 250ml :) a dala som tasku na skenovanie, este sa ma opytali ci su tam tekutiny do 100ml a ja ze ano :) a aj tak bolo vsetko v pohode.. podla mna jeden krem ci mlieko ich nezabije, zalezi ale na koho natrafis