prasknuta zilka v oku - oko krvave, ale vidim normalne

madhardy

Neviem kde sa mám spýtať ale prosím poradte mi, neviem čím to je ale vidím akoby na boku zelené äako keby vás z boku osvietil reflektor) a zelenu čiaru alebo take fliačky aj pred očami. Dosť sa mi zhoršil zrak, oči mám strašne červené a pri spojivkách krvavé, očná povedala že tam nič nenašla ze mam mat len stvrtky dioptrie tie mam no nijak to nic nerobi. mam ist na gaukomovu ambulanciu ale tam sa objednava a tak...dovtedy mam nic nerobit? este k tomu mi aj slzia oči. Neviete niekto co to moze byt?

adenkah9

mne praskla žilka v oku pro pôrode,oko som mala celé červené až som sa zľakla,ale lekár mi povedal,že to prejde aj prešlo,ale zostala mi na ňom škvrnka hnedej farby

boboo96

prosim vas vcera sa mi na bielku oka vytvorilo nieco dost pripominajuce pľuzgier dnes rano to zmyzlo ale oko ma stale boli, vidim dobre, dakujem.

danka1237

Viem,že toto sa týka ľudí, ale môj džungársky škrečok má jedno oko červené - krvavé, neviem, či to je choroba, alebo je už starý. Bojím sa o neho. Poradte mi, veterinárku tu ani nemáme, a keby som ho mala preniest na koniec mesta, asi by zmrzol. Ďakujem

janina_2

Aj mne sa to už stalo.Z ničoho nič mi odrazu ostalo počas dňa krvavé oko.Ani ma to nebolelo iba ostalo krvavé.O pár dní mi to umizlo.

hrochodyl

no, bol som s tym radsej u doktora lebo som mal taku bolest toho oka, tak mi dala mast aj kvapky, a povedala ze to mam skrabnute povrchovo, a z narazu praskli aj zilky. Tak som rad ze vidim a bude to ok. :)

barunka

MOJ BRATRANEC BOL NA FUTBALE A TRAFILA HO LOPTA DO OKA. TIEZ HO MAL PODLIATE KRVOU NO VIDEL NORMALNE A PO PAR DNOCH MU TO ZMIZLO. NEMYSLIM ZE BY TO BOLO NIECO VAZNE ALE AK TI TO NEZMIZNE RADSEJ ZABEHNI K LEKAROVI