Naj kamarátka

Príspevok v téme: Naj kamarátka
SkaredaBetty

Moja naj kamarátka je uplne dokonalá ! Každý ju má radšej ako mňa .. je proste krásna, štíhla, vtipná a všetci ju maju radi. Ja tiež ...je velmi super ale niekedy sa citim byt odstrčená. navyše nenávidim ked sa kamaráti s ludmi, ktorých poznám iba ja a potom zrazu maju oni radšej ju :( Bola som už 3 x v jednom tábore a ona tam chce isť tiež .. ale ja nechcem aby išla, preotže si ju tak všetci oblubia a zas to bude iba o nej :/// ja neviem šibe mi ?? čo mam robiť ? :(((((

vikkkis

nesibe ti:) proste sa to stava... su ludia ktorych si kazdy hned oblubi. predpokladam ze sa vacsinou jedna o chalanov ;) a nemam nahodou pravdu ak poviem ze ty si vacsinou ta tichsia, vela toho vonku nenahovoris ked je tam ona? isto sa citis dotknuta a to je prave chyba... je to totiz z teba potom citit lebo aj nechtiac okolo seba siris negativnu naladu. z toho co pises sa mi zda ze ani so sebavedomim na tom nie si celkom najlepsie... aa neviem ci je to teda moc najlepsia kamaratka ked vonku vsetkych zjavne ohuruje a teba si pravdepodobne moc nevsima. co ti poradit? ked si vonku bud usmiata priatelska, zapajaj sa do rozhovorov... ale nie nasilu, nechci sa jej za kazdu cenu vyrovnat. prirodzene... mozes sa s nou skusit o tom aj porozpravat co ti vadi. ak je to dobra kamarata si to uvedomi ze ti to ublizuje a prestane. ak sa nezmeni ani potom tak si najdi inu kamaratku, tato bude zjavne trochu ina krvna skupina :) vela stastia :)