platonicke lasky pocas vztahu

Príspevok v téme: platonicke lasky pocas vztahu
petraa29

Mam 8rocny vztah, s priatelom spolu zijeme 5 rokov, este nemame deti. Pocas nasho vztahu som sa viackrat platonicky zalubila-namotala na inych chlapov, kolegovia v praci, sused, doktorand na VS, kamarati... Vzdy to bolo v rovine, ze mi s niecim pomohli, spravali sa ku mne pekne, alebo koketne, alebo som ich za nejaku schopnost, vlastnost, vedomost obdivovala. Nikdy tento cit vsak neprerastol k nicomu vacsiemu, aj ked dotycny by bol aj za. Svojho partnera si vazim a nikdy by som mu to za jeho chrbtom nespravila a nastastie sa vzdy tento platonicky cit stratil, ked mi dany muz odisiel z oci, zo zivota. Chcem sa Vas spytat, ci zazivate nieco podobne? A ci je to podla Vas normalne? Ze sa mi to pocas mojho vztahu stalo uz aspon 8krat.

talentmania

Tak my sme spolu asi 12 rokov ale manzelia 7.Mame jedno 4 rocne dieta.Moje city sa ku nemu nezmenili on vravi ze ani jemu:))Samozrejme ze uz je to tiez taky stereotyp ale podla mna to tak je u kazdeho a je to normalne.Urcite by som nemenila pretoze mam najlepsieho muza na svete podla mna urcite su aj ini ale ja uz som svojho nasla.Uz zalezi len na nom ci on nasiel tiez tu naj.:0))Najdolezitejsie je ked aj po tolkych rokoch spolu sa mame o com porozpravat a este sa vieme spolu aj dobre zasmiat.No ale uvidim co nam osud pribalil do vienka a co bude dalej:))):)))

jajka001_

nemaj babo kvoli vztahu, to nefunguje, praveze mat dieta je zatazkavajuca skuska pre vztah, preveri vas...ak rozmyslas nad rozchodom, nepokusaj sa otehotniet, dieta nie je pokusny kralik, bude tu navzdy s tebou
ak vam to neklape ked ste dvaja, ked budete traja tak sa vam to rozpadne
moze byt ze zijete v stereotype, tak si to skuste trochu upravit

petraa29

jajka a talentmania-ako dlho ste s tymi vasimi? Zmenili sa vase city pocas trvania vztahu? Mate aj deticky? Ja si myslim, ze by sa prichodom baba u nas vsetko zmenilo k lepsiemu, len sme si pred 5 rokmi brali 10 rocnu hypoteku, zostava nam este 5 rokov a jeden plat by nam na nu nestacil...

petraa29

jajka001_-asi chodil vyskereny ako leco:))) na mne je to tiez podla mna vidiet, ale partner to nikdy neriesil, lebo ma pozna a vie, ze mi moze verit...
talentmania-vitaj v nasom klube:)))