posilovňa?

Príspevok v téme: posilovňa?
nijaky

zdravim. To som zasa ja. Mam taky problem, ze by som chcel zacat cvicit, ale akosi sa k tomu neviem odhodlat. Uz mi to otec vybavil aj z veducim, potesilo ma to, ale najskor si to musim dat potvrdit od lekara, ci vobec mozem cvicit, lebo som bol operovany na srdce. Ale stale neviem ci to chcem. Necakam od toho vela v ramci mojich moznosti, necakam, ze bude zo mna nejaky velky sportovec, ale chcem sa aspon trochu rozhybat, a hlavne, aby mi stuplo to moje sebavedomie.

jajka001_

chod tam a skus to, ked sa ti nebude pacit, mozes kedykolvek prestat
ked neskusis, nezazijes a nebudes vediet ake to je

ta3

vyborny napad poradit sa s lekarom, ale urcite su aj pre Teba vhodne cviky, ono cvicit nie je dolezite iba pre to, aby sme ziskali svaly a lepsie postavy, ale je to blahodarne aj pre nasu psychiku, cvicenim sa odburavaju stresy, clovek sa po cviceni hned citi o polovicu lepsie, len keby sme sa vedeli k tomu vzdy prinutit, vsak?, ja s tym mam tiez problem

bľak

ja sam som sa nevedel prinutiť tam chodiť,no potom som skusil zavolať kamoša,nejak sme sa tam dotrepali a začali cvičiť.Ked niekedy kamarat nemohol isť,tak som tam šiel sam a zoznamil sa s ostatnymi,ved sme sa už "poznali" z videnia...

nijaky

blondula, dobry napad, ale ja kamaratov nemam, sice dvoch s ktorymi som sa uz dlho nekontaktoval, jeden z nich tam aj chodi, hoci neviem ako casto.