zalubeny do nespravnej

Príspevok v téme: zalubeny do nespravnej
...

Mam taky problem ze som veľmi zalubeny do jedneho dievcata lenze ja nanu proste nedokazem zabudnut a nechodim snou preto lebo som velmi hamblivi a troska sa bojim hoci sam neviem coho proste nemam odvahu,, lenze to by bolo vedlajsie ona sa radsej necha obchytkat inym chlapcom a proste neviem co este :(((
prosim co mam robit ? mam nanu fakt zadudnut hoci to nejde ?

patricia 81

bibi , tak ty to teda pozas co plati na zeny , osobne som zena a zdielam tvoj nazor urcite by to zabralo na mna aj na vela daslich , hadam sa zadarii bud si ju ziska alebo sa baba tak nahneva ze viac uz nebude na nu platit nic ale v kazdom pripade na mna by to zabralo,,,a myslim ze toto iste spatne plati aj na chlapov ,je to tak

bibi123

zeny najviac pritahuje taka hra, ked nevedia na com su: napr. dva dni sa na nu usmievaj, bud mily, zhovorcivy, ked pojdes okolo nej, tak sa jej dotkni a usmej sa, na treti den ju tak trosku ignoruj, len ju pozdrav, ale rozpravaj sa napr.s jej kamaratkou a ani sa na nu nepozeraj(ver mi, ze ju to bude hrozne hnevat, bude nad tym cely den premyslat, bude ziarlit)a zase dookola.Tak to sa da velmi dobre namotat zena a aj velmi rychlo zbalit, aj ked je to decka hra, aj tak je velmi ucinna....
Co sa tyka toho, ako spoznat, ci sa babe chalan paci, su to jasne signaly, dievca sa hra pri rozhovore s vlasmi, kuse si do pier, klopi zrak, alebo je vyskerena a svietia jej ocka:O)))

eduard ll

No taky 16 rocny ,, netreba sa bat casu este mas vsetko pride samo ,, a ked ti vyznala lasku ,,tak do toho ,,, mozno aj z jej strany tam bude nieco ,,len to treba nejak pohnut do predu a nie stat a divat sa ako ,,, ved si mlady ,,, ako sa hovori o lasku treba bojovat ,,,,tak bojuj ,,, za skusku nic nedas , ked to nevijde tak nevijde svet sa nezruti , zivot ide dalej , tiez som bojoval a oplatilo sa a teraz sme spolu2rok spolu , a tiez sa bala, bal som sa ja ,a prvy , druhy krok som spravil ja a som rad ze sme tam kde sme

...

ja si myslim ze by ma chcela,, no zdanie klame mozno ze ani fakt nie ale ja to citim uz mi raz aj povedala ze ma lubi ale to uz bolo davno,,
ale ja som proste dosrany ja som vzyvote nikdy frajerku nemal ani som sa este nebozkaval ani nesexoval ani nic,, ja viem ze mam na sex este cas mam len 16 :D
proste sa bojim ze nieco pokazim a ze nebudem nieco vediet,, proste ked som este nic stoho nerobil tak sa bojim lebo neviem ake to je a ako to treba robit :((( :D

patoll1

ako si zistil ze by ta aj ona chcela ,,daj nejake indicie, tiez sa mi jedna holka paci a neviem ako mam spoznat ci ajj z jej strany by bolo nieco ,aby som nebol zas sklamani tiez sa bojim ze ostanem ako ,t ked zistim ze to bol plany poplach.neviem co si mam misliet ked ju vidim vzdy sa usmeje na mna.a ja len kukam a robim sa ze nic a potom na nu mislim celi den vsetko je to,,s tymi babami.

x5

a coho sa hambis ? aj ste riesili nieco ? ci ,? ci len tak potichuu si trapiss hlavu aj rozum ? ked stoji baba zato t,,tak dotoho ...

karol666

za skusku nic nedas ..preco jejj to nedat najavo ,,, coho sa bojis ,,,strach je len vnutorny pocit ze povie nie ,,, neboj sa ,,, nicoho ,, naco zit vo virtualnom svete kde si zalubeny do niekoho a ten niekto to nemsuii vediet a pride niekto ,,kto ti ju vezme ,,skus to ,, ked poveie nie alebo sa necha dalej obchidkavat druhymi povedz si nie sam sebe ty ,,,v tomto mame my chlapi smolu vzdy sa zalubime do tej nespravnej ,,, ale ked pises ze by ta aj chcela ,,,tak ??? na co cakas ????????? do toho skuss to ,,, kked nevyjde raz , vyjde druhy krat,,,pride ina ,,, ))