Ako sa liecite?

Príspevok v téme: Ako sa liecite?
Juskoo

Zdravím,
v poslednej dobe si zacinam uvedomovat dost vazne veci, akym je napr. ockovanie a potraviny a pod...

Chcem sa teda spytat tych ludi, ktori si tieto veci uz uvedomili,ako dnes ziju.

Konkretne ma zaujima:

1. Ako sa liečite bez chemických
svinstiev?
- nemam na mysli choroby, ako nadcha
a pod., ale napr. ak mate anginu,
ako sa liecite, resp. ako riesite
to, aby ste lekarov nemuseli
navstevovat vobec (nehovorim
o zlomeninach, urazoch a pod.)

2. Ako sa stravujete?
- ako je mozne najst gen. modifikovane potraviny, ako sa staviate ku konzumacii masa, preferujete biopotraviny?

3. Ako je mozne odmietnut ockovanie?
- staci sa odvolat na pravo pacienta odmietnut liecbu, pokial si mysli, ze mu moze uskodit? Alebo je toto pravo niecim obmedzene?

4. Ako s tymito vsetkymi pravdami zijete?

NECHCEM, aby to komentovali obmedzenci, ktori komentuju aj to, comu nerozumeju a takisto, aby to nekomentovali predajcovia roznych p.covin..

Dik!

vevericka

ak mas 16. mozno tomu vsetkemu este nebudes rozumiet..minmalne pojmom a oznaceniam..ale niektore veci su celkom slusne opisane na wikipedii, aspon zakladne pojmy typu "promotor", z casti ti moze pomoct tato stranka
www.bioweb.genezis.eu

vevericka

juskoo..len sa prosim neriad strankou greenpeace, maju tam take hovadiny popisane ze az..ak chces realne veci poklikaj o prednaskach z VS skol, niektore sme este za cias studia dali na net aj my, ak si z BA, da sa ist realne a zadarmo na prednasky na Prirodovedecku fakultu (na nete budu zaciatkom semestra rozpisy, co sa kedy prednasa, ale kedze tieto predmety som ja mala davno mozno sa volaju uz inak, pripadne sa neucia v zime, ale v lete), vsetko o GMO najdes na prednaskach z biotechnologii, genetike alebo molekularnej biologie
nasla som stranku (som myslela, ze zu nefunguje)nechodimnaprednasky.sk

Juskoo

janka, ja si to napriklad myslim tiez, mozno som v tomto smere paranoidny a mozno ste vy len lahostajni, kto vie...aj samotny Gates priznal,ze sa ludstvo prerieduje...

Juskoo

1. Vidis, aka si inteligentna..fakt nechapem, ako mozes tak nahravat tpch,ale to uz neriesim..

2. Poviem narovinu, ze vsetkemu,co si napisala, nerozumiem, takze mi je na to tazko reagovat

3. Stale si aj tak myslim, ze by si aj tak nepripustila nikdy nieco, co nie je, akoby hmotne..Nemyslim to presne tak, ako som napisal,ale proste, ze by si nedokazal pripustit nieco, co je pre niekoho len hypotezou, lebo ine veci dokazuju presny opak, zatial co tie ine veci nemusia byt pravdive..ale raz to tak prsote je, tak preco tomu neverit...Teraz na Teba urcite neutocim, len pisem,ako na mna posobis, nevravim, ze taka si ;)

A na zaver - mam 16 rokov, takze sa este nedokazem uplne zorientovat v kazdej oblasti a preto si aj takymto sposobom pomaham tvorit zavery roznych oblasti... No ale da sa to, ked Ti osud prizenie do cesty takeho hlupaka, akeho mi dnes prihnal?... som znechuteny,co uz... ako som pisal, vsetko sa raz kazdemu vrati..

jankaaaaaaaaa

neviem co to je za novodoba paranoja ked si takmer kazdy druhy clovek dnes mysli, ze vsetko sa zaklada na poskodzovani cloveka, jeho zdravia, a pod.

ferdomravec

jamam vela zdravotnich problemov som tu napisal temi ale mi uz setki vimazali nevjem preco asi tpch tu nejako caruje alebo coto moze bit som uz bezradni.