Prsia

aerogirl

ACH! vies michaell pre holky su prsia velmi dolezite ani si nevies predstavit ako. A ked nahodou holka nieje obdarena poprsim velkym strednym alebo aspon ym malym ma s toho depky a male sebavedomie. Ak chces aby bola stastna tak jej to dovol pretoze si ani nevies predstavit ake je to nemat prsia. Hovorim sz vlastnej skusenosti. Keby som mohla si dat silikony idem do toho lenze neda sa pretoze mam malo podkozneho tuku takze som uplne v kybly.Je to od teba pekne ze ju mas rad taka aka je- ale vazne ked nedosiahne co chce-a to prsia nebude nikdy so sebou spokoja. Ja na tvojom mieste by som jedine ze ustupila -ked ju mas rad. Tolko moja rada dufam ze neako pomoze :) pa

rose

no tak o operacii by som sa aj ja rada dozvedela daco lenze ja ju budem moct podstupit az tak o 3 roky a nevem ci mi fotrikovci daju 60 000sk len preto ze si cem dat zvacsit prsia no.....neviete ci niekedy to aj poistovna nehradi?napr na lekarske odporucenie alebo daco?

michaelll

Do frasa baby! Som so svojou cajou skoro 4roky a nic ine nepocuvam len plastika_plastika a este raz plastika....Partnerka ma uplne male prsia co mne vobec neprekaza a som jednoznacne proti operacii....Mne sa to jednoducho protivi,hnusi a a a...SOm jej vravel,ze s operaciou sa nikdy nevyrovnam a ak to podstupi tak som schopny sa s nou rozist! Mame 26r(uz premyslam aj o svadbe) a len tak to s nou ukoncit nechcem...,ked pre nu je to tak nesmierne dolezite sakra.... Nejako mi poradte...Ja ustupit nechcem,pretoze aky by to bol pre mna zivot s partnerkou,ktora by mala nieco naviac,proti comu som tak nesmierne proti,na co si v zivote nezvyknem.Z temy silikony som uz nadne...Kurnik co dalej...Baby praco to chalanom robite,preco nas tak trapite :_(

miris

Čaute všetci,
ja sa chystám na operáciu do Banskej Bystrice (NovaMed). Chcela by som si dať zväčšiť prsia. Aj kamoška tam bola, jej prsia vyzerajú fakt super. A pritom to stojí len 52 000,- Sk (na rozdiel od BA, kde by ste zaplatili ešte raz toľko). A kamoška povedala, že to stojí za tú bolesť. Mám komplexy, pretože prsia nemám žiadne. Tak verím, že sa moje komplexy operáciou vyriešia. Krásny deň.

Manuna

Ked natrafis na odbornikov,ktori ti aj poradia ake by sa ti hodili/myslim tvar, velkost a tuhost/nebudes lutovat. Ja som mala stastie,konzultacia u chirurga bola profesionalna.Na internete som si nasla predajcu implantatov, zavolala som im a cely postup mi pekne vysvetlili. Ak chces vediet viac pozri si www.siklienka.sk. Pa