Co zeny vlastne chcu?

Príspevok v téme: Co zeny vlastne chcu?
vulabi

Mam 19. Prejdem rovno k problemu. Chcem si najst uz naozaj vazny vztah a nie len taku tyzdnovu "odtrhovacku"

Stalo sa mi, ze som nedavno spoznal na jednej miestnej zabave dievca, pacilo sa mi, aj ja jej, zblizili sme sa, padli bozky...bolo nam spolu super, vypital som si FB, cislo ...

Neskor, doma sme si pisali, a padla otazka, ze kedy sa znova stretneme ... bolo mi povedane, ze nevie, ale ked uz budeme spolu vonku, len ako kamosi ... vraj so mnou nechce nic mat, vraj pre to, ze som pre nu prilis dobry chalan, a nechce mi ublizit, lebo ma zlu minulost.
Samozrejme nie som naivny, a neverim, ze to je ten dovod. Odvtedy s nou nekomunikujem. Som zial povaha, ktora neznasa klamstva a ona ma zjavne oklamala. To netolerujem.

Chcem sa vsak spitat, co zeny chcu ?? Bavil som sa o tom s kamaratkou, ona mi povedala, vraj zeny nepritahuju mili a dobry chalani (ako som aj ja), a skor idu po takych "kasanovoch", najlepsie je, ked su mierne arogantny az namysleny.

Ale ked ten "uzasny kasanova" svoju priatelku podvedie, tak zeny "placu" aky su chalani debili, pritom mozno pred nosom maju niekoho, kto by im zniesol modre z neba, ale ten je pre nu "prilis dobry".

Da sa vobec nezacat si vztah pre to, ze druha polovicka je pre daneho cloveka "prilis dobra" ???

vulabi

je to relativne cerstve, ale ja uz nemam zaujem o obnovu ... som zasadovy clovek, a neznasam ked ma niekto klame, a ona ma klamala ... v tom, ze "som pre nu prilis dobry" .. radsej mi mala povedat pravdu, aj som ju o zo ziadal, mohli sme ostat aspon kamarati, ale nedala sa a stale si tvrdila svoje :D

xdanielax

a uz to bolo davno, alebo je to cerstve? mozno sa to este nejako utrasie a pojdete spolu von, bude vam fajn atd..

vulabi

aj nad tym som rozmyslal ... vobec som nedal priestor tomu aby o mna zabojovala, alebo ja o nu, proste sa to zbehlo tak rychlo, spontanne, a to bolo mozno na skodu..

sweater

asi musis pockat do neskorsieho veku, ked stretnes zenu ktora sa uz x krat sklamala v takych kasanovoch a budes pre nu ten naj.

xdanielax

ja by som povedala ze hlavne netreba tlacit na pilu, nehrnut sa hned do vztahu. prilisny zaujem je skor na skodu.