Gastro vysetrenie?

blondula

vedela,povedal mi to.ja som mavala problemy so zaludkom velmi dlho a aj dodnes ma niekedy trapi,hlavne sa to prejavuje nechutenstvom.kedze lieky od mojej obvodacky nezaberali,poslala ma na to gastro.uz z krvi sa da zistit,v com je problem.ja som vzdy mala 2 veci,ktore asi boli spojene s travenim.kedze som netrpela nijakymi bolestami,len tazobou,zvracanim,napinanim,tak mi povedal,ze mam prist na druhy den,ze sa kukneme do zaludka,co sa tam deje :DDD teraz sa smejem,ale vtedy mi do smiechu nebolo :-( hadicu mi davali 2 razy a uz to zazit nechcem !! :D

jankaaaaaaaaa

ta hadicka ide cez usta dovnutra. ale to robi len ak nevie nic zistit z krvy z pohmatu a z toho co mu poves

blondula

ja som bola na "gastre" asi 4-5 krat.prvy krat mi nerobil nic,len sa ma pytal nejake veci,stlacal brusko.potom povedal,ze mam prist na druhy den nalacno a nesmela som ani nic pit !! daval mi pekne hadicku dovnutra :DDD

zuzic_

spyta sa na problemy, ake a ako casto, aka je to bolest, ci je v zavislosti od jedla, co jedavas, ako casto mas stolicu, akej konzistencie atd...zobere asi krv, prehmata brucho, odvazi...