Gastro vysetrenie?

blondula

:DDD nemam nic zapalene,len uz dlho som mala problemy traviace ! takze mi robili vyter z konecnika,odber krvi,ci nahodou nemam ten bacter :DDD to nie ze hned.lieky nezaberali na nic,tak to preto :DD nastastie sa nepotvrdilo nic a aj ta hadicka dopadla dobre.

Simonella

coo?? mne nic take nerobili preboha :D to precoo? no a si mi neodpovedala na otazku blondula :D ci mas ho zapaleny alebo co?

blondula

vyter z konecnika ! aj mne ho robili,sak to nic nie je :DDDDD akurat,ze ti spajdlu do zadku strcia :DDDD teda len spicku !

Simonella

jasne.. chalan :D.. cely vyklepany z nejakeho doktora :D.. boze chlapi..
proste pojdes tam , prvykrat sa vobec neboj, nic ti neprijemne robit nebude! len sa ta bude pytat nejake veci na kt. jej /mu len odpovies .. ked si nebude isty, co ti je, tak ta objedna napr. na druhy mesiac na gastro vysetrenie (hadicka do zaludka) .. tak az toho sa boj! a nie prveho stretnutia kde ti nic take robi nebude.. pretoze na gastro sa chodi rano a nemozes den perd tym nic jest a rano ani pit. cize dont worry, a bud chlap! :D

eisac123321

no hej idem s mamou, ale som totalne hm nervozny z toho.
takze ako prvy krat len sa ma bude pytat veci a tak? ziadne vysetrenia? a nebude mi robit vyter ze ?