Anatomický vankúš

jessica19566

Urcite sa treba u babatka zamerat presne na to, aby bol "specialny". Ja mam uz u druheho dietatka tento vankusik v tvare slonich usi lalalukids. com/sk/nase-produkty/slonie-u%C5%A1i-pink-detail a perfektne podporuje drzanie hlavicky, stabilitu. A je aj krasny, to je tiez dolezite ze ano ;-)

tekvicka-micka

Dobrý deň, poradte mi prosím, používate nejaký speciálny anatomický vankúš aj pre deti, batolata? Dakujem.

fiona11

Pripájam sa k doporučeniu kúpiť si aj kvalitný matrac. Samotný vankúš aj keď úžasne kvalitný v kombinácii so starým preležaným prípadne nevhodným matracom moc nepomože. Ja mám už druhý rok matrac z lenivej peny a som s ním veľmi spokojná

milada11

Ja som si tiež kúpila anatomický vankúš ale opatrne. Nie je každý rovnaký len preto, že sa volá anatomický. Je lepšie si priplatiť ale kúpiť si naozaj kvalitný. Ja mám dobrú skúsenosť s vankúšom www.prespanok.sk ale je dobré pozrieť si ich stránku a vybrať si vankúš podľa toho v akej polohe spávate a čo vlastne očakávate. Držím palce, bolestí krčnej chrbtice som si tiež užila viac než dosť

ivanecenka

Ja som po operácii krčnej chrbtice, normálne na predpis som si vypýtala od lekára (rehabilitačného) anatomický vankúš. V zdravotníckych pomôckach by mi na ten predpis dali zadara vankúš v hodnote okolo 16 euro, ale za príplatok 15 euro som dostala lepší,s pamäťou, v hodnote 50 euro a nedám naň dopustiť. V Jysku sme kúpili podobný za 15 myslím, môj je síce lepší, ale aj tento sa dá. Len treba kupovať ten s pamäťou