Ziaden orgazmus?

Príspevok v téme: Ziaden orgazmus?
1angelina23

ako dosahujete orgazmus, vy zeny... som s priatelom uz vyse roka ( je to moj prvy priatel) sexualne zijeme aktivne - t.j. den co den.. lenze ja som za cely rok nedosiahla este vobec orgazmus! ani klitorialny a vaginalny uz vobec, neviem ho dosiahnut ani sama :// pytala som sa na to zenskej a ta mi povedala ze mi s tym poradit nevie.. co mam robit prosim vas?...nie nemam pocit ze som chora a ni ina ani ziadna ina, rozpravala som sa o tom este aj s matkou...ona sa namna pozerala uplne vyjavene a oznamila mi ze ona s orgazmom problem nema a ked mi povedala ze pri kazdom sexe dosiahne orgazmus a keby len jeden tak som myslela ze omdliem...TAKZE DEDISNE TO NIE JE a ja mlada baba ho neviem dosiahnut ani len raz...co mam robit?

1angelina23

no..s tym problem nemam :D... byt nadrzana a ano aj ma to bavi a myslim,ze mam aj toho praveho vedla seba, v podstate, ja to priatelovi nevycitam, ani ma to nejak velmi netrapi, beriem to zhladiska ze su aj dolezitejsie veci.. len som jednoducho prirodzene zvedava, ze ake by to vlastne bolo :)

janekMY33

Takto ked si pocas sexu takzvane nadrzana a bavy ta tak to je dobre len si nenasla toho praveho co ta privedie do extaze ale ak ta nebavy a nevzrusuje sexovanie tak to bude blbe a budes patrit k tim zenam co sex nebudu potrebovat

voodoo5b

Problem s orgazmom v 18? Studie jasne ukazuju na to,ze kazda zena na to potrebuje nejaky cas a aj ten tvoj pride:-)
Existuju aj prirodne vitaminy,ktore k tomu napomahaju, napr. aphrodisia.sk a pod.

sewie

s vibratorom sa da lahsie dosiahnut orgazmus...kamoska ho nikdy sama nedosiahla ale toho chudaka vyjazdila po par tyzdnoch jak sa jej to pacilo:D

:-))))

No možno to tvoj priatel len " nevie" nech ta skúsi lizat a prstovat zaroven.. ale len jednym prstom.. samozrejme rychlejšim tempom... ja som hotova do minutky :-) ale ten vaginalny ma štve , chcela by som ho zažiť

1angelina23

No blondula moze to byt mozno aj tym ze ja som v podstate masturbovat sama zacala len nejak v 17tich :D mna to nikdy netahalo...len teraz ma to tak chytilo ze do prčíííc preco z toho nic nemam..a ty :-))) ty aspon nejaky orgazmus mas :D, ja ziaden