Ziaden orgazmus?

Príspevok v téme: Ziaden orgazmus?
1angelina23

ako dosahujete orgazmus, vy zeny... som s priatelom uz vyse roka ( je to moj prvy priatel) sexualne zijeme aktivne - t.j. den co den.. lenze ja som za cely rok nedosiahla este vobec orgazmus! ani klitorialny a vaginalny uz vobec, neviem ho dosiahnut ani sama :// pytala som sa na to zenskej a ta mi povedala ze mi s tym poradit nevie.. co mam robit prosim vas?

whee_ee

Ak by si nemala klitoris, gynekológ by ťa na to asi upozornil. Či? Ja si to ani neviem predstaviť, ako to nemôžeš vedieť. Buď tam je, alebo nie.

A nech ťa priateľ po svojom orgazme ešte políže, povenuje sa ti. Až taký unavený byť nemôže :)

1angelina23

Nie..vobec nato nemyslim,len vies ked si s niekym rok tak ta to trosku trapi, vacisnou po sexe.. ono... ide o to,ze ja som najviac vzrusena prave v tej faze,ked je priatel uz na vrchole blaha...totizto ked mame 69 polohu, on ma lize a aj ja jeho tak ako nahle on zacne mat orgazmus, tak jedine v tom okamihu som najviac vzrusena,lenze to on je uz unaveny a prilis sustredeny na seba takze to vacisnou dopadne tak ze nijak.. :( som z toho zufala a je mi z toho uz normalne do placu..skusali sme asi vsetky mozne lubrigacne gely oralne ma moze robit aj hodinu a nic a rukou to iste a to iste aj pri sexe...