Ziaden orgazmus?

Príspevok v téme: Ziaden orgazmus?
1angelina23

ako dosahujete orgazmus, vy zeny... som s priatelom uz vyse roka ( je to moj prvy priatel) sexualne zijeme aktivne - t.j. den co den.. lenze ja som za cely rok nedosiahla este vobec orgazmus! ani klitorialny a vaginalny uz vobec, neviem ho dosiahnut ani sama :// pytala som sa na to zenskej a ta mi povedala ze mi s tym poradit nevie.. co mam robit prosim vas?

1angelina23

ano.,. aj toto som uz pocula najma ked som sa pytala niektorych starsich zien ( moja mam:D) ze ekdy mala ona prvy orgazmus tak si to vobec ani nepametala ale zevraj tiez nemala hned.. a este k tomu toto je moj prvy... myslis ze to moze byt aj tym?.. citala som aj take rozne clanky,ze zeny orgazmus nemusia ani vobec dosiahnut.. a nechcela by som k nim patrit :////

1angelina23

No ano tie prsty,strkanie do ritky... :D zacala som to robit ja priatelovi a jeho to normalne bralo, ale mne je to take neprijemne skor mama radsej ked len jemne hladka.. ale nic tam nestrka, mozem sa spytat,ty si asi starsia neskusala si tantricky sex?? tam vsade zarucuju orgazmus...

whee_ee

Možno že to chce len dozrieť... Teda.... čítala som, že ženy majú najkvalitnejší sex od 30r, neviem, čo je na tom pravdy, ešte mám len 20 :D

1angelina23

lubriganty mame,momentalne asi 4 original z lekarne nechala som za ne 30e prosim pekne, to mi odporucila zenska..a este sa ma spytala ci nechcem ist s tym k psychologovi... skoro ma vystrelo.. najma po rozhovore s mojou 40 rocnou mamou ktora mi s usmmevom na perach oznamila ze ona s takymi vecami problemy nema, cize to dedicne nie je

1angelina23

analny sex ta vzrusuje?... mna to boli :( i ked priatela to velmi berie.. mozem sa spytat ci sa ti to nejak roztiahlo casom?.. alebo to bolo hned take ze ta to vzrusovalo? a co sa toho uhla panvy tyka, to som neskusala... lenze mna zvykne vzrusovat strasne trenie :D to je tiez absurdne ekd som hore tak sa nesustredim vobec na prirazanie,mne uplne staci to ze je vo mne a ja sa o nho triem a vtedy mam pocit ze mam taky mensi "orgazmus"..ale som si sto percentne ista ze to normalny orgazmus nie je... proste ziadny tlkot srdca ani nic...

whee_ee

Angelina, no a čo, ber to tak, že si výnimočná, aj keď ťa to asi serie..... Ale on možno narastie, nezbedník jeden :)))))

whee_ee

Ak začneš schnúť, tak sliny, alebo lubrikant, toto neovplyvníš, ak si uvoľnená, užívaš si to a napriek tomu sa to deje. A priateľ nech si robí pauzičky, nech sa tak rýchlo nespraví, ono to možno tiež chce len prax....

1angelina23

ja by som ti to neodfotila ved sa hanbim :D nevies si predstavit ten trapas ked si priatel po troch mesiacoch vztahu zapol svetlo,ako nejaky jaskynny prieskumnik a zacal hladat..ze milacik najdeme klitoris... a klitoris sme nenasli doteraz