Liečiteľ z Košút

Príspevok v téme: Liečiteľ z Košút
Evka..

Poznáte niekto liečiteľa z Košút ? Lieči len rukami a lúska prstami. Denne je tam toľko ľudí, že tam čakajú v rade 7 hodím. Ja som si tam tiež svoje odsedela s jedným problémom, ale ked som prišla na rad, tak som si sadla na stoličku, on oproti mne, pozrel na mna a povedal, že vy tomuto neveríte, tak s vami nebudem robiť nič...ani na mna viac nedokázal pozrieť. Vraj som pekný obal, ale vo vnutri som nevyrovnaná a ked neverím, tak je toto zbytočné...som myslela, že ma porazí..7 hodín som si odsedela a on nič...tak som vstala a povedala OK a odišla som naštvaná...

Poznáte ho niekto? prečo každému niečo robil, len mna takto odpinkal ? ( je pravda, že som tomu všetkému neverila, ale ved som tam prišla s nejakým problémom a ked už vie liečiť, tak prečo mi nechcel pomôcť ? )

pre A.k.a

Moja, Ty dane platis? Ano, platis. Ty keby si si zarobila denne 5 EUR krat 30 (povedzme si, ze p. pop.... stihne za den cca 30 ludi) krat 30 dni v mesiaci)4500 eur mesacne a neplatila by si dane, tak by Ta zavreli jedna radost. On to uz robi roky (minimalne 5). Tak si to zrataj ake je to obohacovanie sa a navyse dan z toho neplati. Skus si zajst na policiu v GAlante a spytaj sa, kolko je na neho podanych trestnych oznameni. A najsmutnejsie je, ze ludia co tam chodia, tohto choreho psychicky naruseneho blbca este podporuju. Namiesto toho by mali navstivit radsej psychiatra a este by aj usetrili. Ale tak ludska sprostost nema hranice.....

A.k.a.

Zatiaľ vlastnú skúsenosť nemám ale len čo mi povedali známi a sestra, ktorí tam boli a chodia pravidelne. Nikdy si od nikoho peniaze nevypýtal. Veľakrát mu ani peniaze nedali a maximálne ak dali tak 5€, takže v tom nejaké násilné obohatenie ako sa tu píše nevidím. A ak mu ľudia peniaze dajú, tak dobrovoľne.

rasputin

AD:Granatierka

aj ja som tam bol...uz tam neidem... je to cisty podfuk rovnako ako liecenie z vrutok a spol... podla mna pouziva sektarske praktiky...

Granatierka

Aj ja som tam bola. Šesť krát. Nemala som už iné východisko, lekári mi nevedeli pomôcť, tak som sa rozhodla, že tam pôjdem. Po prvej návšteve sa môj zdravotný stav neskutočne zlepšil. Pri šiestej návšteve som ani nechápala, čo tam ešte robím. Cítim sa vynikajúco, ak by som niekedy mala ešte nejaké zdravotné problémy, určite navštívim liečiteľa z Košút!

headhunter

Alenka, a na ake meno kupuje domy a pozemky? Na svoje ma len byt v GA, svoj dom v Kosutoch oficialne vlastni jeho matka, takze na papieri ma len dlhy a nie majetky a pritom pred jeho domom je vzdy zastup platiacich "pacientov".

alenazkosut

PopLuhar je manipulator, sam uz aj na vyzor chory clovek. Jeho posobenie je skodlive, znicil uz mnozstvo rodin. Cudujem sa, ze este stale moze ordinovat / luskanim prstov/, pritom dane neplati z prijmov.
Dufam, ze raz pojde do base za svoje skodlive klamstva. Nesmierne ma rad peniaze, kupuje podu, domy do takej miery,ze uz mu nechcu nic predavat.
Chodte radsej k lekarovi a zabudnite na sarlatanov.

J111

Lebo sa hral na vseveda:D resp. na vestca a kazde vestenie je v podstate blud. Na liecenie naopak verim, tzv. placebo efekt ak sa dostavi, tak je to super. Keby sa tak dal ten efekt nejako vyvolat. Ja som to uz skusal tak, ze som pil kavu s vierou, ze ma uzdravi:D dobra haluz, ze?