Liečiteľ z Košút

Príspevok v téme: Liečiteľ z Košút
Evka..

Poznáte niekto liečiteľa z Košút ? Lieči len rukami a lúska prstami. Denne je tam toľko ľudí, že tam čakajú v rade 7 hodím. Ja som si tam tiež svoje odsedela s jedným problémom, ale ked som prišla na rad, tak som si sadla na stoličku, on oproti mne, pozrel na mna a povedal, že vy tomuto neveríte, tak s vami nebudem robiť nič...ani na mna viac nedokázal pozrieť. Vraj som pekný obal, ale vo vnutri som nevyrovnaná a ked neverím, tak je toto zbytočné...som myslela, že ma porazí..7 hodín som si odsedela a on nič...tak som vstala a povedala OK a odišla som naštvaná...

Poznáte ho niekto? prečo každému niečo robil, len mna takto odpinkal ? ( je pravda, že som tomu všetkému neverila, ale ved som tam prišla s nejakým problémom a ked už vie liečiť, tak prečo mi nechcel pomôcť ? )

iva_h

Dobrý deň, nedá mi nenapísať niečo k tejto téme. Na začiatok musím povedať že dlhšie som mávala zdravotné problémy...ktoré začali nenápadne exémom. Samozrejme navštívila som lekára a nie jedného...konkrétne dvoch dermatológov a alergológa...testovali ma na všetko možné aj nemožné a na nič poriadne žiaľ neprišli. Bolo mi povedané že na svoj stav si mám zvyknúť a že toho sa už nezbavím a každý druhý mesiac mám chodiť na kontrolu. Tak som si povedala že načo keď aj tak sa toho nezbavím.
Hľadala a skúšala som iné alternatívy a doplnky na prírodnej báze ale nič nepomohlo. Skôr sa mi to len zhoršovalo, pridala sa k tomu znížená imunita, únava, problémy s trávením, s močovými cestami.
Vtedy mi jedna známa odporučila p.Popluhára že jej veľmi pomohol. Tak som ho vyskúšala. Zatiaľ som tam bola len 4krát (behom 4mesiacov)..áno čaká sa tam celý deň ale povedala som si že to vydržím. Po 4mesiacoch netvrdím že som už úplne v poriadku ale exém ustúpil o cca 60%-70%, trávenie mi už skoro funguje na 100%, som menej unavená a cítim sa oveľa lepšie. A áno budem tam chodiť aj nadalej lebo vidím na sebe že mi to pomáha. Predtým som navštívila viacej liečiteľov ktorí mi nepomohli a už som bola skeptická ale pán Popluhár mi už po 4návštevách nesmierne zlepšil zdravotný stav. A som mu za to nesmierne vďačná.

Prezyvka055

Mne skor pride vtipne ze ti ludia co mu veria a chodia tam musia mat IQ tak 50 :D pan "liecitel" je iba vychcany a zaraba na debilite ludi.

pre deriu

Mate pravdu, je aj Vas nazor je iba jeden z mmohych dalsich.Ja toho pana osobne dobre poznam a ma na svedomi nejedno nestastie. Ak by bol co i len troska sebakriticky,tak s tym luskanim prstov velmi rychlo prestane. To, co citate vobec nie je ohovaranie, ale bohuzial hnev, ktory prameni z bezmocnosti po tom co tych ludi oklamal a snaha upozornit inych zufalych a chorych ludi, aby ani peniaze, ale ani cas a energiu nevenovali tomuto sarlatanovi. Cim viac info sa o nom dozvie cim viac ludi, tak tym lepsie, ked uz bohuzial zakony su nanho kratke.

Deria

Nooo tak moment, mne je ten pan v podstate fuk a neviem kto je, to je pravda, preto som ho ani neobhajovala ale pisala vseobecne. Chcela som mojim prispevkom povedat len tolko, ze netreba odsudzovat niekoho, koho nepozname. Okrem toho nevidim dovod, preco by som sa ja nesmela vyjadrit tak, ako ja chcem, predsa nikoho neurazam, na rozdiel od niektorych tu.

Pre Deriu

Deria ak ho nepoznate, ani celu tuto smutne komedialnu situaciu, tak sa k tomu ani radsej nevyjadrujte. Ten chlap nie je nic ine, ako hnusny podvodnik a sektar. Ani len nadchu nevie vyliecit, nieto este zavazne diagnozy. Jedina vec, v com sa mu uzasne dari je manipulacia. Ale karma je svina :) len si treba pockat.

Deria

Precitala som si celu temu. Ja toho liecitela nepoznam ale udivuje ma, ze aj ked nanho tak mnohi kydaju, je u neho taky naval, ze ludia stoja v radoch a cakaju tam hodiny, to vazne??!! Ano, clovek, ktory hlada pomoc uveri lahko, ze mu pomoze ale take mnozstvo ludi????
Hm, ci uz je ten liecitel dobry alebo podvodnik, nikto nikoho nenuti, aby tam siel. Ale ak ten clovek uz naozaj mnohym pomohol, vidi sa mi bezohladne nanho kydat. Ak niekto pove, ze mu nepomol, je to ok ale ohovarat ho, ako zaraba, no ved by tam tolko ludi asi nechodilo, keby nic nevedel, nie?
Ja viem tiez liecit mnoho veci a tiez sa mi vzdy nepodari vsetko. Praktizujem to uz vela rokov ale len v rodine a u dobrych priatelov, inac o tom nikto nevie. Nikdy by som vsak neliecila verejnost, ludia su nevdacni. A este zadarmo! Neviem sice akym sposobom tento pan lieci a ako dlho trva sedenie, no je to urcite dost vycerpavajuce, takze 5 eur, nech sa nikto nehneva, to je almuzna. Svedci to iba o jeho snahe pomahat. Mnohi z vas vidia len, kolko zarobi ale kolko usilia a sustredenosti je pri tom potrebne, to uz nezaujima nikoho.
Mozno sa v tom cloveku mylim. Faktom zostava, ze existuje vela podvodnikov ale neodsudzujte ludi tak lahkovazne, aby ste neublizili cloveku, ktory si to mozno nezasluzi.

spokojna

kde ste zobrali to ze popluhar si pyta peniaze ? mne sa to teda este ani raz nestalo ! a ano nefunguje to stylom ukaz mi ze nieco dokazes a ja ti uverim ! funguje to tak ze ja ti verim ze mi pomozes. inak tam nema zmysel ani ist.