nemam sa s priateľom o čom baviť

Príspevok v téme: nemam sa s priateľom o čom baviť
lissy

stava sa to aj v ostatných vztahoch ? chcem povedať že niekedy je to uplne super stale kecame ale potom su chvilky kedy sme len ticho a je to naozaj velmi trapne .. trapi ma to pretože nejako sa nevieme spolu bavit občas .. sme spolu už vyše pol roka .. velmi sa milujeme .. ale tieto občasne chvilky .. no strašne dačo .. mam vela inych kamaratov s ktorymi sa da bavit o hocičom .. len s mojich priatelom nie .. čo si o tom myslite ? ked tak uvitam nejake dobre rady :) dakujem

lissy

naozaj ja si neviem predstavit život bez neho .. viem že mu možem zavolat aj ked mam slabu chvilku ked som smutna on ma vždy uteši .. je pravda že sme spolu dost často bude to asi tym :) viem že on je teraz moj život ... nechcem onho prist ... nie je to tak vždy že sa nemame o čom bavit len nie vždy je o čom sa bavit .. alebo niekedy ako som už povedala proste sa nam nechce rozpravat alebo ja to neviem vysvetlit :D

1angelina23

vezmi si to tak, ci si vies s tym clovekom predstavit napriklad cely zivot :-) ak ano.. tak nevadi, ze sa nemate o com bavit.. mozno vam to tak vyhovuje, ved kazdy to ma inac zariadene, ale ak ta to trapi.. tak, to fakt asi za vela nestoji.. ja sa s drahym poznam uz vyse 6tich rokov astale si mame co povedat :D

[zruseny20]

lissy

"sme spolu už vyše pol roka.."

prečítanie si tejto vety a následne názvu témy - to nepotrebuje komentár..

..tu nie je podľa mňa čo radiť, nakoľko vždy to bude nasilu, umelé a v konečnom dôsledku zbytočné..