Cysta na vajecniku

Príspevok v téme: Cysta na vajecniku
simonenka

Ahojte, dnes som bola u gynekologicky ta ma vysetrila odobrala krv urobila sedimentaciu sedimenty zvysene nemam takze zapal to nieje ale pri vysetreni povedala ze tam nieco je...tak som objednana na USG ci to nebude cysta...citim na pravom boku nejaky tlak ako keby som tam mala nieco zvacsene ale silne bolesti nie niekedy pri chodzi take pichave bolesti...mali ste uz dakto taky problem ?? viem ze cysty praskaju same ale ked su velke je nutne ich odstranit operacne neviem na USG som obednanana az o tyzden...

ked ste mali velku cystu bolelo to velmi ? bojim sa aby sa mi za ten tyzden daco nestalo neprasklo to alebo nieco termin na USG mam tak neskoro koli tomu ze cestujem prec...poradte mi

MackaVoVreci

to pichanie pri chodzi moze byt cysta. ja som mala uz niekolko a asi dve obrovske. neboleli az tak velmi a casom zmizli. problem nastane ak sa cysta pretoci, vtedy vraj boli ako das a treba ist urychlene na pohotovost. mne lekarka predpisala antikoncepciu a odkedy to beriem, nemam ziadne cysty.

vanesa

Ahojte aj ja som bola nedavno na gynekolopgii, lebo ma strasne pichalo v podbrusku povedal mi, ze mi chyba vitamin B a ze mam mat klud a ze za 2 mesuace mam prist na kontrolu.

Laurina22

Janka,tak to netusim...ja som citila,ze nieco sa tam dole deje...

Ved to pri navsteve lekara povedz,urobi ti sono,a uvidi...

jankaaaaaaaaa

mna niekedy zaboli v oblasti vajecnikov, ked sa tak natiahnem, napr. ked lezim v posteli a natahujem sa po knihu na stoliku, alebo len tak si chcem pretiahnut svaly rano, tak ma to tam riadne zaboli. myslite ze moze ist o cystu?

Laurina22

Jaj a este jedna vec,mna to bolelo,tak zvlastne,ani nie ze tlak ale skor akoby som tam mala nieco natiahnute.Nie vzdy,obcas...A ked som napriklad cvicila,tak vtedy som citila taky tlak...

Laurina22

Ahoj,mne doky nasiel cystu vcera,vraj ju tam mam uz pekne dlho,predosly lekar neviem kam pozeral...

Ale je mala,takze je to zatial ok,pockame este dve menstruacie a ked tam bude,pojde von.

Ale nemusis mat srach,je to bezny zakrok.