Ľúbi ma vôbec?

Príspevok v téme: Ľúbi ma vôbec?
v!X

Ľúbim ju no ona si chce užívať - chodiť po diskotékach, zábavách .. s kamarátkami, kamarátmi :( mňa to trápi, pretože chcem niečo poriadne .. nedokáže ma pochopiť a tvrdí že ma miluje a pritom si niekedy nevie ani nájsť čas kvoli kamarátkam, ale ja chcem aby sme si boli navzájom pre seba všetkým.. chcem tak moc? Som nespokojný ale už moc naviazaný na ňu :( ..nechcem nikomu ublížiť no ona ma berie ako samozrejmosť.. hocikedy povie niečo čo mi ublíži a asi si to ani neuvedomí :( neviem čo vlastne čakám od tohto môjho príspevku .. ale neviem komu sa mám vyrozprávať pretože sa ani sám nechápem ..

natusa42

noo suhlasim s prvym komentom ,vytrestaj ju !rob to iste,vies slova krasne ,ze "milujem ta " ,je uzasne vraviet ,ale su to obycajne dve slova ,to ti poviem aj "ja " ..ale dokazat to na cinoch ,to je uz ine cafe ...a praveze skutocna laska sa zacina tam ,kde ludia pre seba prinasaju obety...ja som svojmu /ex/ priatelovi prinasala az prilis obeti,prestala som sa az tak stykat s kamoskami,zacala som riesit jeho problemy,vo vsetuckom som mu vyhovela,v zivote by som nesla na disko bez neho a pod ....nikdy by som mu nieco napriek neurobila,ked clovek miluje NEJDE TOTO SPRAVIT ! a to nehovorim o tom,ze v skole som mala tazky den ,devat hodin,tj do nejakej pol 5 a som sla rovno za nim bola zima ,snezilo ,ja cela premrznuta ,som bezala za nim k domu,aby som ho mohla vidiet ,objat a pobozkat !bola som s nim 10 minut a sla som cela premocena,premrznuta domov a rtovbno som sadla za knihy a ucila sa do polnoci ...vies o tomto je laska a nie to co prevadza ta tvoja priatelka ..ale tak samozrejme zavisi od uvedomelosti a aj rokov dievciny ,kolko ma ona a kolko mas ty ?mylsim ,ze medzi vami bude vekovy rozdiel poriadny...lebo vidno,ze ty si chlap na rozume a ona je len nevyburena pubertiacka ,prepac za slova,ale je to tak ..poznam take pripady ...s takymto clovekom by som ja neostala ...a to,ci ta lubi ,never tomu ...nebud taky naivny a hladaj si normalne dievca ,ktore vie ,co chce od zivota a nepotrebuje sa blaznit a mat "niekoho len tak " ...

nathalia08

úplne súhlasim s prvým príspevkom.
Ona ta má istého,skús sa venovať aj sebe a svojim koníčkom,-je to ťažké ja viem.
Mnohí sa takto naviažeme na partnera,aj ja som taká.

Marsmeloun

no ono sa to stáva vo vzťahoch že jeden partner sa moc upne na toho druhého ... ale zas je to krasne ako ju ľubiš ... aj ja chcéém :D ak chces vediet ... či ťa má naozaj rada ... skus ju trochu potrapiť ...neozývať sa jej .. venovať sa svojim veciam .. vídi si ty s kamošmi a uvidíš ako zareaguje ci jej budeš chybať :-) :D