Jazva po operacii - Contractubex

Deaa

tiež máme doma biolampu...vyskúšam, len prvé výsledky bude vidno asi až po mesiaci čo? to svietenie je dlhodobá liečba

Carie

ja pouzivam biostimul, ta je vraj najucinnejsia. ale je dobre to mat doma, nie chodit raz do tyzdna volakam, to fakt nepomoze. treba svietit aj niekolkokrat denne, aspon 2x!

Carie

Ja mam najlepsie skusenosti co sa tyka liecenia jaziev s biolampou. Ak nemas, tak si od niekoho pozicaj ked sa da. Ja som si takto liecila dost skaredu otvorenu ranu, ktora sa este tazko hojila a hnisala a teraz neviem, kde som to mala. A ina mensia rana, ktora sa hojila bez problemov ale nepouzivala som biolampu sa vyhojila do bielej vystupenej jazvy.

pimpo

noooo ta biolampa ma prekvapila v tom ze ti to robili v nemocnici lebo ja ked som toto spomenul tak mudr, sa na mna usmial ze ci som v poho.... a na rehabilitacui s mojou klucnou kostou vobec nikde som nebol mast pouzivam contractubex ale uz sa mi jazva zacina roztahovat mudr aj nieco spominal ze to je na zlom mieste ze s tym musim pocitat :/ a silikonove naplaste ? keby boly lacnejssie tak idem po tom ... ale je to dost financne narocne co sa tíka aj rych masti ... a contractubex sa mi zda cenovo v pohode ale pouzivam ju 4 dni a skoro ju mam uz prazdnu ?? nepoznate nejaku inu mast na jazvy co sa zda celkom v pohode cenovo ??? a mate s nou dobre skusensti ???

xdanielax

ja som si kupila uz davnejsie tie silikonove platky a myslim ze to trochu pomohlo.. ale samozrejme nie ako prezentuju na obrazkoch ze ta jazva skoro zmizne :)) lenze komu sa to chce mat stale nalepene na sebe, asi skusim este tu silionovu mast, nech uz to stoji kolko chce..
len ta jazva uz ma nejake dva roky, myslite ze tie masticky "pomahaju" aj na take stare jazvy?

abo

caewte ludiaaaaaaaaaaaaaa :)

ako tu to tak citam contactibex asi nieje tak dobry ako som si myslel ... ;) este sa vas chcem tu opytat ci nemate niekto skusenosti s biolampou ( BIOPTRON ) sa to tusim vola ... a ak ano moze sa to pouzivat aj mast contractubex a aj tato lampa ??? newiete nemate skusenosti ?? ak ano prosim napsite :)