Jazva po operacii - Contractubex

bibi123

abo-existuju vraj inekcije, ktore Ti vstrebu keloidnu jazvu. Bohuzial neviem o tom nic viac, skus sa povyzvedat u doktoroch.
Contractubex je super vecicka, ja som ju pouzivala uz na cerstve rany a zabranila vzniku jaziev

Deaa

neviem či 2 týždne je dosť času nato aby sa začali ukazovať výsledky, to je skôr dlhotrvajúca liečba
ja tiež používam biolapmu, síce len týždeň ale tak rátam že až po mesiace sa niečo zmení

abo

JJJ ja pouzivam taktiez biolampu aj contractubex uz 2 tyzdne a nic ziadny vysledok !! :/ robi sa mi vekla koloioidna jazva :/ nemate skusenosti s naplastami bioxa.sk ???

borislava

Mne ostala koloidna jazva na boku po vybrati znamienka. Ked bola tak rok stara, skusila som biolampu a contractubex v trvani asi jedneho mesiaca, 2-3 krat denne, no vysledky ziadne... :(

abo

esteeeeeeeeee prosim namte skusenosti s

bioxa.sk

s naplastami ???? ako myslim toto co tam je ci vam to pomohlo alebo ne SILTAPE sa to vola ???

abo

vies co ... ono to nejako piiiiiipa :) po 2 minutach ... cize ja si to nechavam 6 minuut rano a vecer :) na celu jazvu kedze ja mam tu jazvu velku ... tak bodovo ... :)

abo

supeeeeeeeeeeeer takze biolampu teda hej :) ok som rad :) kolkokrat denne si davate contractubex ??? lebo ja si to davam 5 a uz mam celu tubu prazdnu :/ takze neviem ci si to mam aj menej mastit ?? a mam to aj cervenejsie a aj vam sa tam mast potom supe ??? lebo ja sa potom supem jak had :)