Priateľka má biely výtok

Príspevok v téme: Priateľka má biely výtok
Palkoline

Ahojky!
Pri poslednom sexe s priateľkou som sa uistil, že má nejaký biely mierne hustý výtok.
Pár krát som to videl aj pri dlhšom sexe, ale myslel som si, že by to mohli byť len moje \"kvapky lásky\" - aj keď mal som pochybnosti.
Pri tom poslednom mi po asi 5 minútach povedala, že potrebuje pauzu, pretože sa tam dole divne cíti. Keď som ho teda vytiahol, všimol som si, že mám na ňom nejaký biely mazľavý humus. Najviac však naspodku, hore menej. Určite to nebolo po mne, bo som sa ešte neurobil a v takomto množstve \"kvapky lásky\" určite nebudú :D Má to aj taký divný zápach, no nie je nejaký extra silný, ale mne to určite nevonia.

Povedala mi, že to má dlhšiu dobu, niekedy viac, inokedy menej. Povedal som jej, aby išla k lekárovi na konzultáciu/liečenie, no ona nechce :( Vraj ide k nemu až počas októbra keď pôjde pre novú antikoncepciu. Vraj sa skôr nemôže ísť. Čo je to za blbosť, keď nemôže ísť k lekárovi, ak má problém? Alebo asi len ona nechce... :/
Je takýto výtok škodlivý, alebo je to normálne? Neublíži jej to? Dosť ma trápi, keď to nechce nijako riešiť :// Mne sa to hnusí a nevonia mi to :((

macka26

palkoline... povedz priatelke, ze nech s tym ide v momente k lekarovi, co je na hlavu? do oktobra si to sama nevylieci, tebe to smrdi, tak neviem na co caka... a to je blbost ze nemoze ist skor... ved je to gynekolog, a chodi sa tam vzdy ked mas problem...

sumsumienka

Palkoline,
tak sa jednoducho stran sexu, pretoze mozes narobit obrovske problemy aj sebe. Chces sa aj ty vlacit po urologii? Nespi s nou, pokial nebude vsetko v poriadku.

Palkoline

Pre macka: Nie, ten výtok nie je hrudkovitý, len hustý ako jogurt :) Žiadne hrudky - aspoň som teda nevidel. Ale hustý a mazľavý je dosť, ťažko sa to utieralo vreckovkou. Žiaľ ani vôňu neviem objektívne zhodnotiť, nie som lekár. No jednoducho mi to nevonia. Po umytí hej, ale neskôr fujtooo...

Zatiaľ abstinujeme, dosť sa na mňa urazila a vyčíta mi, keď jej o tom lekárovi hovorím.

Spomínala mi, že pred nejakou dobou používala nejaké čapíky na podobný problém, no nepomohli jej. Z toho usudzujem, že asi mala nejaké problémy, len ich možno nedostatočne preliečila.

Už fakt neviem ako ju dostať skôr lekárovi , zatiaľ ostáva október :((

macka26

ziaden hlien, vytok nesmie smrdiet a mat hrudky, konzistenciu a farbu menit moze.. nikdy vsak nesmie smrdiet... tento chalanko tu jasne pisal, ze to smrdi... to znamena ze je tam nejaka patologia a urcite nie je to v poriadku. nemusi to byt rozvna mykoza, ale pri opise ako biely husty hrudkovity vytok to tak vyzera na premnozene kvasinky... ak to nie je toto, tak to bude nieco ine, ale urcite nic dobre ked to smrdi. posva ma urcitu vonu, nie vsak smrad

Laurina22

Prirodzeny pach chlapom nesmrdi.Aj gynekologovia musia niekedy "pricuchnut" k tym svojim zeleznym prislusenstvam ktore z teba po vysetreni vyberu,co ymslis,preco?

žienka

macka26, možno mu to vobec nesmrdi, možno je to len prirodzený pach, ale on to nevie posudit. Myslim si, že mykoza a rozne ženské zápaly pri ktorých su výtoky smrdia inak, väčšinou ako rybacina.
A ešte chcem podotknut, že ja mám to iste, už som to riešila aj s gynekologom, robil mi všetky možné vyšetrenia, a všetko v poriadku, no ten výtok je stále a viem, že je normálny, hovorila som o tom s doktorom, je to proste hlien, ktorým sa to ženske vnutro čisti, ako som už pisala, niekto ho má viac a niekto menej.
A takisto ako tu niekto spomenul, ovplyvňuje to aj antikoncepcia...

macka26

leticia, zienka

keby ste vy boli vsimave, tak si urcite vsimnete, ze akykolvek vytok pocas cyklu je ok,,,, ale nie smradlavy a nie hrudkovity.... jasne napisal, ze mu to smrdi. tak to vytok v poriadku nebude. a nemylte sa. kvasinkova infekcia nie je vzdy len o svrbeni a paleni....