Arabky su velmi sexy

Laurina22

Tpch ano,v Egypte som to zazila,a nie raz.V tom,v com cely den behala,vliezla este aj do vody a tam sa mocila.Hnus.

O smradlavych Slovenkach pomlcim

tpch

Arabky, ktore som poznala ja, boli ciste. Ale zazila som tolko priserne smradlavych Sloveniek, ze nemoze existovat clovek este smradlavejsi.
Ozaj, ta Arabka sa kupala v obleceni? To mohlo byt dost zaujimave.

Laurina22

Tpch Arabky smrdia!Kazda Arabka.ktoru som zazila,smrdela.Su sice prevonavkovane a premastickovane,ale smrdia!Tebe sa zda normalne a ciste,ze v tom,v com chodi cely den sa ide este aj okupat?Napriklad?

Co myslis,preco sa tak mastickuju a vonaju?Aby zakryli ten zapach a stuchlinu.

Aj ja mozem byt vyholena medzi nohami ale bude mi to hovno platne ked sa nebudem tyzden umyvat.

tpch

Laurina22, ty si uz videla roztiahnute Arabkine nohy, ze vies predpovedat smrad? Mimochodom, Arabky maju povinnost sa uzkostlivo zbavovat ochlpenia na celom tele (okrem hlavy) prave aj z hygienickych dovodov. Oni povazuju za spinave europske zeny, pretoze mnohe sa neodchlpuju a pouzivaju pri jedle tu istu ruku, ktorou si siahaju na rodidla a konecnik.

Health999

pane boze ako mozes nieco taketo tvrdit mormon, ze arabky su velmi sexy, to ze jedna libanonska spevacka je pekna vobec nic neznamena, existuje daleko viac belosiek, hispaniek alebo japoniek, ktore su viac sexy ako tato libanonka, vidis jednu peknu libanonku, (ktora sa mne mimochodom az tak nelubi ze by som z nej odpadaval) a hned vychvalis vsetky arabky, ty keby si uvidel jednu peknu eskimacku tak povies, ze eskimacky su velmi sexy, zobud sa chlape...

Health999

pane boze ako mozes nieco taketo tvrdit mormon, ze arabky su velmi sexy, to ze jedna libanonska spevacka je pekna vobec nic neznamena, existuje daleko viac belosiek, hispaniek alebo japoniek, ktore su viac sexy ako tato libanonka, vidis jednu peknu libanonku, (ktora sa mne mimochodom az tak nelubi ze by som z nej odpadaval) a hned vychvalis vsetky arabky, ty keby si uvidel jednu peknu eskimacku tak povies, ze eskimacky su velmi sexy, zobud sa chlape...

Laurina22

Arabi nas beru ak nizsiu vrstvu a nas,zeny z Europy beru ako obycajne prostitutky a vstupenky do civilizovaneho sveta.Paradoxne.