menstruacia a HAK

Dee

je to v poriadku, pokial to nie je moc silne. Ked zacnes dalsie balenie, tak by sa to malo upravit. Ked sa to neupravi , navstiv gynekologa a ten ti predpise inu HAK

lll

ahojte, je normalne...ked beriem prvy krat hak, a mam uz 15 dni menstraciu...alebo je to to spinenie?mam navstivit gynekologa?

katuskaaa

caves kolko vam asi tak trvalo spinenie, ked ste brali prvý krat HAk ? kolko dni to asi tka trvaaa bo mne ujz 10 dniii

zuzi

ahojte užívam prvý mesiac novynette,teraz mám sedemdňovú prestávku po 21 užívania, je tretí den a ešte som nedostala menštruáciu,mám len veľmi slabo do hneda zafarbený výtok, bojím sa či nie som tehotná, posledný týžden som mala bolesti v podbrušku, s užívaním HAK novynette mesiac sa cítim zle, je mi často od žalúdka zle ráno ale aj v noci,mám si urobiť tehotenský test, bojím sa?

majestic

Ahoj pokial si precitas pribalovy letak, ktori je pri kazdej antikoncepcii, tak tam najdes spomenute, ze pri zacati uzivania HAK sa mozu vyskytnut rozne zmeny v menstruacnom cykle, alebo aj jeho vynechanie. Pokial to trva dlhsie ako tri mesiace, chod za svojim gynekologom a zmen antikoncepciu. Tabletky uzivaj dalej.